Asking about people

Asking about people

Питання про людей
У цьому відео ви розмовляєте зі своїм другом і слідуючи його розмови ви потверждаете це рухом своїх очей. Ви в темі діалогу на англійській мові! Не важливо на якому рівні ваш Англійська мова, головне повторювати кожне слово / фразу за носієм мови так, як ви чуєте. Повторюйте і копіюйте голос та інтонацію зупиняючи (ставлячи на паузу) відео, адже саме ця практика доведе вашу вимову до досконалості. Плюс до всього, заучування фраз і слів в живому форматі значно збагатить ваш словниковий запас.

Asking about people

In this conversation, you’re two friends talking, and you notice something going by. Make sure to use your eyes to show that you’re following the person.

And how do you feel in this scene? Are you interested in the brother or the sister? Or are you interested in your partner? Make sure to use your voice to show your emotions.

OK, have fun with this one.

A: Who’s that?

B: My sister.

A: Really? Is that her motorcycle?

B: Yeah. Do you like it?

A: It’s great. What does do?

B: She’s a musician.

A: So, what’s she like?

B: She’s really shy.

TIPS:

– Use your eyes to show interest.

– Are you interested in the person? Show this with your voice.

Питання про людей

У цій бесіді ви розмовляєте двома друзями, і ви помітили, що щось відбувається. Переконайтеся, що ви використовуєте очі, щоб показати, що ви стежите за людиною.

А як ви себе почуваєте на цій сцені? Вас цікавить брат чи сестра? Або ви зацікавлені у вашому партнері? Обов'язково використовуйте свій голос, щоб показати свої емоції.

Добре, весело з цим.

A: Хто це?

Б: Моя сестра.

В: Дійсно? Це її мотоцикл?

Б: Так. Вам це подобається?

В: Це чудово. Що робити?

B: Вона музикант.

A: Отже, як вона їй подобається?

B: Вона дійсно соромлива.

ПОРАДИ:

- Використовуйте свої очі, щоб проявити інтерес.

- Вас цікавить людина? Покажіть це своїм голосом.