Предмети

Вашій увазі підручники в електронному вигляді по шкільним програмам і по узученію предметів. На допомогу вчителям і батькам, безліч корисної та допоміжної інформації для додаткових уроків і домашнх завдань. Спеціальні програми озвучених текстів від носіїв мови, особливо просунутий рівень сприйняття уроків з англійської, Іспанському, Немуцкому, Французькому мов.

Информатика

Саме поняття «інформатика» вперше з'явилося у Франції ще в другій половині двадцятого століття. З'явилося воно в зв'язку з тим, що необхідно було позначити розділ науки, який відповідав би за процес обробки інформації за допомогою засобів електронної обчислювальної машини. У перекладі це слово означає «інформаційна автоматика» або «автоматизована обробка інформації». На підставі цього перекладу можна вивести визначення, що: Інформатика - це особлива наука, яка займається вивченням комп'ютерної техніки і самим процесом її роботи.

Англійська мова

Вивчення англійської мови має важливе значення. Пропоновані барвисті підручники, а так же, озвучені словники з картинками, відео діалоги, фразові тести від носіїв мови допоможуть дітям зробити перші і наступні кроки на шляху до блискучого оволодіння цією мовою. На сторінках рубрики наводяться практичні завдання з англійської мови. Сучасний підхід до отримання дитиною відповідних навичок, знань і умінь дозволить зробити навчання цікавим і ефективним. Веб-сторінки адресовані молодшим середнім і старшим школярам, ​​їхнім дбайливим батькам і вчителям.

Німецька мова

На німецькій мові в Європі говорять частіше, ніж на будь-якому іншому мовою світу, за винятком англійської. Подорожуючи по Європі, ви зможете вільно спілкуватися з жителями Австрії, Швейцарії, Люксембургу, Ліхтенштейну. Носіями мови є жителі північної Італії, східної Бельгії та східній Франції, Нідерландів, Данії, Чехії, Румунії.

Зрештою, німецьку мову на третьому місці за популярністю серед іноземних мов в світі і на другому - в Європі.

Українська мова

Деяким людям українські слова здаються незрозумілими, тому їм складно відтворювати чужу мову. В даному випадку не варто сумувати. Треба познайомитися з усіма особливостями іншої мови.

  1. В українському все відбувається за принципом «як чується, так і пишеться». Таким чином, можна швидко опанувати письмовою мовою.
  2. У цій мові присутні дві букви «г», одна з яких має особливе вимова. Для нього характерна велика кількість синонімів до слова.
Іспанська мова

Іспанська - один з найпоширеніших мов на планеті. Він займає третє місце після китайської та англійської, на ньому говорять майже 500 млн осіб по всьому світу. Це офіційна мова 21 країни (Іспанія - в Європі, Екваторіальна Гвінея - в Африці і майже всі країни Південної і Центральної Америки). Крім того, ця мова є рідною для 16,4% населення США, і при цьому висловлюватися нею може кожен четвертий житель країни. Крім усього цього, іспанська є другим найбільш використовуваним мовою при проведенні міжнародних переговорів після англійської

Французька мова

Один з шести офіційних і робочих мов ООН. Французька мова є офіційною мовою великої кількості міжнародних організацій і одним з найбільш досліджуваних як іноземної. Згідно з даними організації «Франкофонія», число людей, дійсно здатних висловлюватися французькою мовою - близько 274 мільйонів чоловік

Математика

Основним періодом накопичення математичних знань вважається час до V століття до нашої ери. Першим, хто став доводити математичні положення - давньогрецький мислитель Фалес, що жив в VII столітті до нашої ери імовірно 625 - 545 року. Цей філософ подорожував країнами Сходу. Перекази свідчать, що він навчався у єгипетських жерців і вавилонських халдеїв.

Фалес приніс з Єгипту до Греції перші поняття елементарної геометрії: що таке діаметр, ніж визначається трикутник і так далі. Він передбачив сонячне затемнення, проектував інженерні споруди.

Географія

Географія (грец. Γεωγραφία - землеописание, від γῆ - земля і γράφω - пишу, описую): об'єднаний під назвою фізіографія комплекс наук, які вивчають географічну оболонку Землі. Основними об'єктами вивчення географічних наук є геосфери (біосфера, атмосфера, літосфера, гідросфера і грунтовий покрив) і геосистеми (ландшафти, природні зони, біогеоценози ...); звід знань про просторово-часових особливостях будь-якої території, об'єкта, явища або процесу (географія материків і океанів, географія України, географія тундри, географія поширення пташиного грипу, географія карстових процесів N-ської області).

Природознавство

Знати природу необхідно кожній людині. Адже сам людина- частина природи. Якщо він не буде знати її, він не виживе в цьому світі.
Розглянемо найпростіший приклад. Людина вийшла погуляти. На вулиці похмуро, але дощу немає. Людина, яка знає природу, він знає, що піде дощ, тому візьме парасольку або ж залишиться вдома.
Знати природу необхідно і для того, щоб знати правила поведінки при пожежі, землетрус, повені і тд. На превелике щастя, такі ситуації виникають рідко, але людина повинна бути готовий до кожного з них, щоб вижити самому і допомогти постраждалим.

Алгебра

В даний час було б утопією при побудові будь-якої математичної дисципліни намагатися обійтися лише звичайною мовою. Великих успіхів, які зроблені в математиці, наприклад в алгебрі, з часів античності, обумовлені в значній мірі тією обставиною, що вдалося знайти корисний і продуктивний формалізм. Вільгельм Аккерман (1896-1962) - німецький математик

Біологія

Біологія, в найширшому, але маловживаних сенсі слова - це наука про все, що існує, живе. У більш вузькому сенсі це вчення про живих істот, т. Е. Тварин і рослинах, вчення про їх організації та життєдіяльності; таке вживання слова біологія буденному просто. У ще більш вузькому сенсі Б. називається вчення про життя окремих організмів в послідовні стадії їх розвитку, так само як і вчення про різноманітні співвідношеннях, що існують між організмом і навколишнім середовищем.

Геометрія

Перші кроки в геометрії були зроблені в Стародавньому Єгипті і офіціантами. У Греції Г. була введена фінікійцем Фалесом (637-548 до Р. X.), що навчалися в Єгипті і заснував в Милете так звану іонійську школу, Фалесу приписують теорію подібних трикутників. Учень Фалеса, Піфагор (580 до Р. X.), заснував в Італії відому школу, що носить його ім'я. Піфагору належать: зауваження про неспівмірності діагоналі і сторони квадрата, теорема про квадраті гіпотенузи, властивість кола бути maximum між фігурами одного і того ж периметра, аналогічне властивість кулі і, нарешті, перша теорія правильних багатогранників, що грала велику роль в космології древніх і середніх віків.

Хімія

Хімія - одна з найважливіших і великих областей природознавства, наука про речовинах, їх склад і будову, їх властивості, що залежать від складу і будови, їх перетворення, які ведуть до зміни складу - хімічних реакціях, а також про закони і закономірності, яким ці перетворення підкоряються . Оскільки всі речовини складаються з атомів, які завдяки хімічним зв'язкам здатні формувати молекули, то хімія займається, перш за все, розглядом перерахованих вище завдань на атомно-молекулярному рівні, тобто на рівні хімічних елементів і їх з'єднань. Хімія має чимало зв'язків з фізикою і біологією, по суті межа між ними умовна, а прикордонні області вивчаються квантовою хімією, хімічною фізикою, фізичної хімією, геохимией, біохімією і іншими науками.

Фізика

Епоха індустріалізації ознаменувалася і бурхливим розвитком природничих наук і фізики зокрема. У цей період з'явилася серйозна необхідність в розвитку і вдосконаленні природничо-наукових знань. У цей період став найважливішим для класичної механіки, термодинаміки, оптики. До кінця періоду, здавалося, відомо про природу майже все, за винятком декількох деталей.

Історія України

Україна - демократична республіка, що має багатопартійну політичну систему. Виконавча влада представлена Кабінетом Міністрів і Президентом. Парламент називається «Верховна Рада України». Главою держави є президент, який призначає за згодою парламенту (Верховної Ради) прем'єр-міністра і, за його поданням, членів кабінету міністрів.

Українська література

У другій половині XIX ст. романтизм в літературі поступився місцем реалізму. Останній передбачав відображення реальної дійсності і оточення героя, точне відтворення всіх аспектів життя, обґрунтування дій і почуттів персонажів психологічними і соціальними умовами. Як і в інших європейських літературах, в українській літературі зародки реалістичного стилю були пов'язані з фольклором, з народними гумористичними і сатиричними оповіданнями, а також з давньою літературою. Своєрідність української літератури позначалися і на особливості українського реалізму.

Зарубіжна література

Кожна країна має авторів, творчістю яких вона може по праву пишатися. А щоб пізнати культуру окремої країни, необхідно ознайомитися і з її літературною спадщиною. Саме по собі поняття «зарубіжна література» дуже широко, адже вона розвивалася на протязі не одного тисячоліття. Шекспір, Дюма, Сервантес, Петрарка, Байрон, Рембо, Верн, Гете, Лондон, Камю, Конан Дойл, Агата Крісті - ці та багато інших письменників творили в самих різних літературних жанрах в різний час. Поринути в далеку і не дуже від нас епоху, спробувати зрозуміти почуття і хід думок людей минулого, глибше відчути реалії сьогодення або відправитися услід за письменником в майбутнє - вирішувати і вибирати вам. Благо, різноманітність зарубіжних книг величезна

Трудове навчання

У зв'язку з пріоритетом виховання в концепції сучасної школи зростає роль трудового виховання. Праця усвідомлюється людьми як доцільна, свідома, фізична або інтелектуальна діяльність людини, спрямована на задоволення його матеріальних і духовних потреб, розвиваюча його фізичні і духовні сили. Виховна функція праці полягає в розвитку і закріпленні в учнів в ході трудового процесу суспільно цінних якостей і властивостей особистості, морально-естетичного ставлення до життя і діяльності