Головна Англійська Підручники Класи Предмети Школи Вчителям

Англійська мова

Самостійне вивчення англійської мови по єлектронним підручниками і озвученим словників з картинками. Домашні завдання, тести, словники, тексти, звукові слова і фрази від носіїв мови
 

 

Діалоги англійською мовою за темами

Слухайте, читайте і повторюйте за дикторами англійські діалоги. Покращуйте навички сприйняття мови на слух, тренуйте читання і вимова.

У діалогах на англійській мові використовується проста лексика і граматика. Вони забезпечені, по можливості, точним перекладом, що допомагає зрозуміти логіку мови, що вивчається, на відміну від літературного перекладу.

Щоб навчитися розуміти англійською на слух, опрацьовуйте діалоги за допомогою розмовного тренажера:


Спочатку прослухайте кілька разів пропозиція не дивлячись в текст.
Це дозволить Вам вслухатися в звучання фрази, звертаючи увагу на тональність, темп і наголоси в мові. Якщо Ви відразу почнете стежити за текстом за диктором, то швидше за все в розумі Ви будете повторювати деякі звуки неправильно, через минулих помилок читання. Після того, як у Вас запам'ятається звуковий образ фрази, починайте стежити за текстом за диктором, асоціюючи звуковий образ з письмовим. Намагайтеся не читати по буквах, а запам'ятовувати слово цілком.
Є припущення, що коли ми побіжно читаємо, не має значення порядок букв в слові, головне, щоб перша і остання букви були на місці. Причина в тому, що ми читаємо слово цілком.
Проговаривайте діалоги англійською слідом за диктором, імітуючи його мова.
Якщо з якоїсь причини у Вас немає можливості вголос промовляти діалог, то Ви можете просто імітувати рухи мовного апарату.