Вчення Джордано Бруно

Тести, завдання і уроки - географія, 8 клас. Самостійне вивчення шкільних програм онлайн. Домашні завдання до підручника географії та класним програмами 

Серед вчених XVI століття вчення Коперника відразу ж знайшло прихильників. Вони поширювали ідеї астронома в своїх країнах, розширювали і поглиблювали їх.


 

Джордано Бруно (1548 - 1600) - італійський монах-домініканець, філософ і поет; автор численних трактатів. Джордано Бруно вважав, що Всесвіт нескінченний і не має і не може мати єдиного центру. Сонце є центром Сонячної системи. Сонце - це зірка, навколо якої обертаються планети. Джордано Бруно вважав, що на інших планетах також існує життя. Вчений вважав, що в Сонячній системі існують ще невідомі планети.

 

Бруно покинув батьківщину і поневірявся по країнах Європи, поширюючи і розвиваючи вчення Коперника. Церква переслідувала ученого, так як вчення Коперника було заборонено.

 
 

Джордано Бруно після повернення в Італію був схоплений і спалений в Римі 17 лютого 1600 г. Він загинув, але не відмовився від своїх переконань.

 
 

9 червня 1889 року в Римі був урочисто відкритий пам'ятник Джордано Бруно на тій самій площі Квітів, на якій інквізиція близько 300 років тому зрадила його страти.

Тести і домашні завдання з географії - 8 клас