Дослідження внутрішніх районів Азії П. П. Семеновим-Тян-шанський

Тести, завдання і уроки - географія, 8 клас. Самостійне вивчення шкільних програм онлайн. Домашні завдання до підручника географії та класним програмами
 

Петро Петрович Семенов-Тян-Шанський (1827 - 1914) - російський географ, ботанік, статистик, економіст, державний і громадський діяч. Приписку до свого прізвища «Тян-Шанський» він отримав, коли відвідав Тян-Шанские гори (в сучасному написанні - Тянь-Шаньской).

Відомим дослідником внутрішніх районів Азії став Петро Петрович Семенов-Тян-Шанський. Протягом декількох десятиліть він був віце-головою Імператорського Російського географічного товариства. Стараннями цієї людини відбулися багато наукові експедиції російських дослідників в кінці 19 століття.

 

Петро Петрович Семенов став першим європейцем, що дістався до Тянь-Шаню, найбільшої гірської системи в Центральній Азії, за що і отримав згодом право іменуватися Тян-шанський. Дослідник вирушив в експедицію в травні 1856 року через Санкт-Петербурга. Маршрут подорожі пролягав через Барнаул, Семипалатинськ, зміцнення Вірне (сучасна Алма-Ата) і Заилийский Алатау. Досягти Тянь-Шаню вдалося в наступному, 1 857, році.

 

Тести і домашні завдання з географії - 8 клас