Древній Рим

Тести, завдання і уроки - географія, 7 клас. Самостійне вивчення шкільних програм онлайн. Домашні завдання до підручника географії та класним програмамиОсновні географічні знання стародавні римляни отримували під час військових походів. До початку нашої ери ними було завойовано майже все узбережжя Середземного моря, вони досягли берегів Перської затоки на сході і переправилися через протоку Ла-Манш на півночі Європи.

 
 

Підсумкові праці з географії Стародавнього світу були написані двома видатними вченими, родом з Греції - Страбоном і Клавдій Птолемей.


Страбон


 

Римський учений Страбон багато подорожував і свої спостереження виклав у праці «Географії» (17 книг). Стрибуни описав практично всі країни Європи, Азії та Африки.

 

Птолемей 

Птолемей склав «Керівництво по географії», де виклав способи побудови карт і привів перелік з кількох тисяч пунктів із зазначенням їх точного місця розташування.

 

Крім того Птолемей склав найсучаснішу для того часу карту світу, написав працю «Географія» (8 книг) - повне зведення географічних знань давнини.  

Тести і домашні завдання з географії - 7 клас