Експедиції Христофора Колумба

Тести, завдання і уроки - географія, 7 клас. Самостійне вивчення шкільних програм онлайн. Домашні завдання до підручника географії та класним програмамиЗгідно з указом іспанського короля були організовані 4 експедиції під керівництвом Христофора Колумба. Головна мета цих подорожей - пошук західного морського шляху до Індії.


 

Христофор Колумб (1451 - 1506) - великий іспанський мореплавець італійського походження, який керував чотирма трансатлантичними експедиціями в Америку.

 

Колумб першим з достовірно відомих мандрівників перетнув Атлантичний океан в субтропічній і тропічній смузі північної півкулі і першим з європейців ходив у Карибському морі. Він відкрив і започаткував дослідження Південної і Центральної Америки, включаючи їх континентальні частини і прилеглі архіпелаги - Великі Антильські (Куба, Гаїті, Ямайка і Пуерто-Ріко), Малі Антильські (від Домініки до Віргінських островів, а також Тринідад) і Багамські острови.

У першому плаванні він досяг Багамських островів, Куби і Гаїті.

 

Перше плавання Христофора Колумба 3 серпня 1492 року на кораблях «Санта-Марія», «Нінья» і «Пінта» Колумб вирушив у експедицію, взявши курс на Канарські острови. Він перетнув Атлантичний океан і 12 жовтня 1492 року причалив до берега острова в групі Багамських островів, який назвав Сан-Сальвадор. Цей день вважається датою відкриття Америки європейцями. Вважаючи, що він відкрив Індію, Колумб назвав місцевих жителів індіанцями.


Колумб оголошує відкриту землю власністю іспанського короля.
Кораблі «Санта-Марія», «Нінья» і «Пінта»
Колумб оголошує відкриту землю власністю іспанського короля. Ілюстрація 1893 року

 

Під час другого плавання Колумб відкрив ряд інших островів у Карибському морі, в третьому - досяг узбережжя Південної Америки, в останньому - узбережжя Центральної Америки.

 
Подорож Колумба 2-4.png

Карта другий, третій і четвертій експедицій Христофора Колумба

 

На честь Христофора Колумба названа країна в Південній Америці, річка в Північній Америці. Пам'ятники відважному мореплавцеві встановлені в Італії, Іспанії, в деяких країнах Латинської Америки і в США.  

Хоча Колумба свого часу називали «Адмірал моря-океану», помер він у бідності, так і не дізнавшись, що відкрив новий континент.

 

Америкою два материка почали називати на честь Амеріго Веспуччі.

Тести і домашні завдання з географії - 7 клас