Значення Великих географічних відкриттів

Тести, завдання і уроки - географія, 7 клас. Самостійне вивчення шкільних програм онлайн. Домашні завдання до підручника географії та класним програмамиЗначення відкриття Нового Світу

Завдяки відкриттю Нового Світу європейці не тільки отримали золото, а й дізналися про раніше невідомі їм культурних рослинах, які швидко поширилися в Старому Світі.

 

Культурні рослини, привезені з Америки:


кукурудза

картопля

перці

какао

кабачок

гарбуз

боби

ваніль

маніок

авокадо

арахіс

соняшник

помідор

ананас

горіх кеш'ю

Для індіанців зустріч з новими людьми обернулася трагедією. Ті, що прийшли слідом за першовідкривачами воїни-конкістадори забирали золото, вбивали місцевих жителів, стирали з лиця землі міста і нищили храми, насаджуючи нову мову і віру.


Конкістадор (ісп. Conquistador - завойовник) - в період кінця XV - початку XVI століть іспанська або португальська завойовник територій Нового Світу в епоху колонізації Америки, учасник конкісти - завоювання Америки.

Значення Великих географічних відкриттів

Головну роль у вивченні Землі в період Великих географічних відкриттів зіграли не вчені-географи, а відважні мореплавці, купці і навіть пірати. Для науки їх відкриття мали велике значення. Підтвердилася гіпотеза про кулястість Землі, були отримані опису виявлених земель.

 

Географія стала однією з найважливіших наук. І хоча її теоретична основа не була настільки значною, як в наші дні, але вона вже виконувала важливу довідкову функцію, пропонувала різноманітні описи і карти.

 

Великі відкриття змінили не тільки уявлення про світ, а й сам світ. Почався новий період в історії людства. З'явилися в Азії, Африці та Америці європейці стали захоплювати там землі, поневолювати місцевих жителів.

Тести і домашні завдання з географії - 7 клас