Подорожі Марко Поло

Тести, завдання і уроки - географія, 7 клас. Самостійне вивчення шкільних програм онлайн. Домашні завдання до підручника географії та класним програмамиПодорожі Марко Поло

У 12 - 13 століттях розширювалися торгові зв'язки між Європою та Азією. Подорожі купців в далекі країни стали більш регулярними, хоча були досить небезпечними. Завдяки цим походам накопичувалися нові географічні знання про країни Азії.


 

Марко Поло (1254 - 1324) - венеціанський купець і мандрівник. У 1271 - 1295 роках здійснив подорож через Центральну Азію до Китаю, де прожив близько 17 років.


 

Марко Поло першим з європейців побував в Китаї, а також в інших країнах Азії. Повернувшись на батьківщину, він видав «Книгу про різноманітність світу».


Фрагмент книги Марко Поло  

У своїй книзі Марко Поло описує природу і життя населення невідомих в той час європейцям країн. У ній містяться докладні відомості про Китай, Персії, Вірменії, Індії, Японії, про островах Ява і Суматра і інших територіях.

 

З книги Марко Поло європейці вперше дізналися про паперові гроші, саговая пальмі, горючих «чорних каменях» (кам'яному вугіллі). Але найголовніше: в ній були приведені відомості про райони вирощування прянощів, які в Європі цінувалися на вагу золота.

 

Книга Марко Поло користувалася величезним успіхом, вона супроводжувала в плаваннях таких великих мореплавців, як Колумб, Васко да Гама, Магеллан.

Тести і домашні завдання з географії - 7 клас