Стародавній Єгипет

Тести, завдання і уроки - географія, 7 клас. Самостійне вивчення шкільних програм онлайн. Домашні завдання до підручника географії та класним програмамиСтародавні єгиптяни вважали, що Земля пласка, небо - твердий купол, який спирається на цю площину, а по небу рухається корабель бога Сонця, який показує шлях Сонця (від сходу до заходу сонця).

 
 

Геродот Гелікарнакскій (близько 484 р. До н.е.. - близько 425 м. До н.е..) - давньогрецький історик. Геродот залишив світу цінні країнознавчих опису. Він багато подорожував по Єгипту, вавилонського царства, Сирії, узбережжю Чорного моря і розповів про них у праці «Історія в дев'яти книгах».

Давньогрецький учений Геродот ще в 5 столітті до нашої ери назвав Єгипет «даром Нілу», і не випадково. Уздовж русла річки завдяки приносяться водою мулу утворилися родючі землі. Ніл служив і головною транспортною артерією. За Нілу вглиб Африки плавали човни, винайдені єгиптянами ще до «епохи пірамід».


Єгипетська тура
 

У 15 столітті до нашої ери Стародавній Єгипет досяг найбільшої могутності. Під час завойовницьких походів і експедицій єгиптяни знайомилися з новими землями. Найвідомішою була експедиція по Червоному морю в Пунт (східний край Африки), споряджена царицею Хатшепсут (близько 1493 року до нашої ери).

 

цариця Хатшепсут


Експедиція в країну Пунт
  По Середземному морю єгиптяни добиралися до острова Крит, а через Атлантику на папірусних човнах, можливо, і до берегів Америки.

 

Тести і домашні завдання з географії - 7 клас