Математика

X
Отримай за кожну правильну відповідь1 бал

В рулоні 35 м тканини. Від нього відрізали шматок на 9 простирадлом, по 2 м на кожну простирадло.
  Визнач, скільки метрів тканини залишилося в рулоні.
 

Відповідь: в рулоні залишилося м тканини.


X
Отримай за кожну правильну відповідь 1 балУ Марусі було 6 яблук. Вона усі яблука порізала на половинки. Скільки половинок у неї вийшло?


У неї вийшло половинок

ВІДПОВІСТИ

Умова завдання:

X
Отримай за кожну правильну відповідь 1 бал

Знайдіть закономірність і вставте пропущене число.9, 16, 25, 49, 64, 81.

ВІДПОВІСТИ
Математика перший клас

 

 
До області математики відносяться тільки ті науки, в яких розглядається або порядок, або міра, і зовсім не суттєво, чи будуть це числа, фігури, зірки, звуки або що-небудь інше, в чому відшукується цей захід. Таким чином, повинна існувати якась загальна наука, яка пояснює все що відноситься до порядку і мере, не входячи в дослідження ніяких приватних предметів, і ця наука повинна називатися не іноземним, але старим, вже увійшов у вжиток ім'ям Загальної математики.
✾ підручники ✾ завдання ✾ тести ✾ уроки ✾ симулятори
 
 
Математика другий клас

 

 
Слово «математика» походить від грец. μάθημα, що означає вивчення, знання, наука, і грец. μαθηματικός, спочатку означає сприйнятливий, встигає, пізніше що відноситься до вивчення, згодом відноситься до математики. Зокрема, μαθηματικὴ τέχνη, на латині ars mathematica, означає мистецтво математики. Термін грец. μᾰθημᾰτικά в сучасному значенні цього слова «математика» зустрічається вже в працях Аристотеля (IV століття до н. е.). На думку Фасмера в російську мову слово прийшло або через пол. matematyka, або через лат. mathematica
✾ підручники ✾ завдання ✾ тести ✾ уроки ✾ симулятори
 
 
Математика третій клас

 

 
Основним періодом накопичення математичних знань вважається час до V століття до нашої ери. Першим, хто став доводити математичні положення - давньогрецький мислитель Фалес, що жив в VII столітті до нашої ери імовірно 625 - 545 року. Цей філософ подорожував країнами Сходу. Перекази свідчать, що він навчався у єгипетських жерців і вавилонських халдеїв. Фалес приніс з Єгипту до Греції перші поняття елементарної геометрії: що таке діаметр, ніж визначається трикутник і так далі. Він передбачив сонячне затемнення, проектував інженерні споруди. У цей період поступово складається арифметика, розвивається астрономія, геометрія. Зароджується алгебра і тригонометрія
✾ підручники ✾ завдання ✾ тести ✾ уроки ✾ симулятори
X
Отримай за кожну правильну відповідь 1 бал

Сашко та Сергій вийшли на прогулянку. Вони купили собі морозиво. У Сашка воно коштувало 15 грн. А у Сергія на 2 грн. дорожче. У Сашка стало 20 грн. А у Сергія У 10 раз більше. Яка була у них загальна сума?
Загальна сума була грн.

ВІДПОВІСТИ
 
Математика четвертий клас

 

 
Як правило, люди думають, що математика - це всього лише арифметика, тобто вивчення чисел і дій з їх допомогою, наприклад, множення і ділення. Насправді математика - це набагато більше. Це спосіб описати світ і те, як одна його частина поєднується з іншого. Взаємовідносини чисел виражаються в математичних символах, які описують Всесвіт, в якій ми живемо. Будь-яка нормальна дитина може процвітати в математиці, тому що «відчуття числа» - це вроджена здатність. Правда, для цього потрібно докласти певних зусиль і затратити трохи часу.
✾ підручники ✾ завдання ✾ тести ✾ уроки ✾ симулятори

Умова завдання:

X
Отримай за кожну правильну відповідь 1 бал

96-(х*9)=15
х =

ВІДПОВІСТИ