Немецкий

Фраза дня

Якщо ви володієте німецькою фразою


тобто, Ви знаєте, де, коли і за яких обставин висловлюється ця фраза, ви можете пояснити це і самі висловити її так, як говорять носії мови або близько до цього, тоді надішліть нам ваше відео, ми з задоволенням розмістимо вашу фразу на нашій платформі під загальний огляд, з надійною, що вона багатьох навчить того, що знаєте Ви. Плюс, ви автоматично потрапляєте на наш канал в Ютубі незалежно від Вашого статусу. Ви можете бути Вчителем, Батьком або Учнем. Врахуйте, що з часом ваші відео можуть приносити вам певний дохід.
Успіхів!

Озвучений словник Німецьких слів і виразів, з картинками

Україно-Німецький словник з вимовою в картинках містить близько 1950 озвучених слів і виразів, розділених за темами. Вивчення Німецької мови.

Натисніть на зображення

Gefühle Почуття

Tiere Тварини

Menschen Люди

Umwelt Навколишнє середовище

Werkzeuge Інструменти

Früchte Фрукти

kleidung Одяг

Wohnung Квартира

Essen Їжа

Berufe Професії

Gemüse Овочі

Gegenstände Предмети

Bildung Освіта

Körper Тіло

Möbel Меблі

Abstrakta Абстрактні поняття

gesundheit Здоров'я

küchengeräte Кухонна техніка

Einkauf Покупки
***

Діалоги на німецькій мові за темами

Слухайте, читайте і повторюйте за дикторами німецькі діалоги. Покращуйте навички сприйняття мови на слух, тренуйте читання і вимова.

У діалогах на німецькій мові використовується проста лексика і граматика. Вони забезпечені, по можливості, точним перекладом, що допомагає зрозуміти логіку мови, що вивчається, на відміну від літературного перекладу.

Щоб навчитися розуміти німецьку на слух, опрацьовуйте діалоги за допомогою розмовного тренажера:

Спочатку прослухайте кілька разів пропозиція не дивлячись в текст.

Це дозволить Вам вслухатися в звучання фрази, звертаючи увагу на тональність, темп і наголоси в мові. Якщо Ви відразу почнете стежити за текстом за диктором, то швидше за все в розумі Ви будете повторювати деякі звуки неправильно, через минулих помилок читання.

Після того, як у Вас запам'ятається звуковий образ фрази, починайте стежити за текстом за диктором, асоціюючи звуковий образ з письмовим. Намагайтеся не читати по буквах, а запам'ятовувати слово цілком.

Є припущення, що коли ми побіжно читаємо, не має значення порядок букв в слові, головне, щоб перша і остання букви були на місці. Причина в тому, що ми читаємо слово цілком.

Проговаривайте діалоги на німецькому слідом за диктором, імітуючи його мова.

Якщо з якоїсь причини у Вас немає можливості вголос промовляти діалог, то Ви можете просто імітувати рухи мовного апарату.

Практика побудови та вимови пропозицій. Тести і домашні завдання по складанню, вимові пропозицій і фраз у діалогах на німецькій мові