Французька моваФраза дня

Якщо ви володієте французькою фразою


тобто, Ви знаєте, де, коли і за яких обставин висловлюється ця фраза, ви можете пояснити це і самі висловити її так, як говорять носії мови або близько до цього, тоді надішліть нам ваше відео, ми з задоволенням розмістимо вашу фразу на нашій платформі під загальний огляд, з надійною, що вона багатьох навчить того, що знаєте Ви. Плюс, ви автоматично потрапляєте на наш канал в Ютубі незалежно від Вашого статусу. Ви можете бути Вчителем, Батьком або Учнем. Врахуйте, що з часом ваші відео можуть приносити вам певний дохід.
Успіхів!

Озвучений словник французьких слів і виразів, з картинками


Україно-французький словник з вимовою в картинках містить близько 1950 озвучених слів і виразів, розділених за темами. Вивчення французької мови.

Натисніть на зображення

Sentiments Почуття

Animaux Тварини

Personnes Люди

Environnement Навколишнє середовище

Outils Інструменти

Fruits Фрукти

Vêtements Одяг

Habitat Квартира

Nourriture Їжа

Professions Професії

Légumes Овочі

Objets Предмети

Formation Освіта

Corps humain Тіло

Meubles Меблі

Termes abstraits Абстрактні поняття

Santé Здоров'я

Ustensiles de cuisine Кухонна техніка

Shopping Покупки
***

Діалоги французькою мовою за темами

Слухайте, читайте і повторюйте за дикторами французькі діалоги. Покращуйте навички сприйняття мови на слух, тренуйте читання і вимова.

У діалогах французькою мовою використовується проста лексика і граматика. Вони забезпечені, по можливості, точним перекладом, що допомагає зрозуміти логіку мови, що вивчається, на відміну від літературного перекладу.

Щоб навчитися розуміти німецьку на слух, опрацьовуйте діалоги за допомогою розмовного тренажера:

Спочатку прослухайте кілька разів пропозиція не дивлячись в текст.

Це дозволить Вам вслухатися в звучання фрази, звертаючи увагу на тональність, темп і наголоси в мові. Якщо Ви відразу почнете стежити за текстом за диктором, то швидше за все в розумі Ви будете повторювати деякі звуки неправильно, через минулих помилок читання.

Після того, як у Вас запам'ятається звуковий образ фрази, починайте стежити за текстом за диктором, асоціюючи звуковий образ з письмовим. Намагайтеся не читати по буквах, а запам'ятовувати слово цілком.

Є припущення, що коли ми побіжно читаємо, не має значення порядок букв в слові, головне, щоб перша і остання букви були на місці. Причина в тому, що ми читаємо слово цілком.

Проговаривайте діалоги французькою слідом за диктором, імітуючи його мова.

Якщо з якоїсь причини у Вас немає можливості вголос промовляти діалог, то Ви можете просто імітувати рухи мовного апарату.

Практика побудови та вимови пропозицій. Тести і домашні завдання по складанню, вимові пропозицій і фраз у діалогах французькою мовою