Іспанська мова

Фраза дня

Якщо ви володієте іспанською фразою


тобто, Ви знаєте, де, коли і за яких обставин висловлюється ця фраза, ви можете пояснити це і самі висловити її так, як говорять носії мови або близько до цього, тоді надішліть нам ваше відео, ми з задоволенням розмістимо вашу фразу на нашій платформі під загальний огляд, з надійною, що вона багатьох навчить того, що знаєте Ви. Плюс, ви автоматично потрапляєте на наш канал в Ютубі незалежно від Вашого статусу. Ви можете бути Вчителем, Батьком або Учнем. Врахуйте, що з часом ваші відео можуть приносити вам певний дохід.
Успіхів!

Озвучений словник іспанських слів і виразів, з картинками

Україна-іспанський словник з вимовою в картинках містить близько 1950 озвучених слів і виразів, розділених за темами. Вивчення іспанської мови.

Натісніть на зображення

Sentimientos Почуття

Animales Тварини

Personas Люди

Ambiente Навколишнє середовище

Herramientas Інструменти

Frutas Фрукти

Ropa Одяг

Apartamento Квартира

Comida Їжа

Ocupaciones Професії

Verduras Овочі

Objetos Предмети

Educación Освіта

Cuerpo Тіло

Muebles Меблі

Términos Abstractos Абстрактні поняття

Salud Здоров'я

Aparatos de cocina Кухонна техніка

Compras Покупки
***
Діалоги

Діалоги на іспанською мовою за темами

Слухайте, читайте і повторюйте за дикторами іспанські діалоги. Покращуйте навички сприйняття мови на слух, тренуйте читання і вимова.

У діалогах на іспанською мовою використовується проста лексика і граматика. Вони забезпечені, по можливості, точним перекладом, що допомагає зрозуміти логіку мови, що вивчається, на відміну від літературного перекладу.

Щоб навчитися розуміти іспанська на слух, опрацьовуйте діалоги за допомогою розмовного тренажера:

Спочатку прослухайте кілька разів пропозиція не дивлячись в текст.

Це дозволить Вам вслухатися в звучання фрази, звертаючи увагу на тональність, темп і наголоси в мові. Якщо Ви відразу почнете стежити за текстом за диктором, то швидше за все в розумі Ви будете повторювати деякі звуки неправильно, через минулих помилок читання.

Після того, як у Вас запам'ятається звуковий образ фрази, починайте стежити за текстом за диктором, асоціюючи звуковий образ з письмовим. Намагайтеся не читати по буквах, а запам'ятовувати слово цілком.

Є припущення, що коли ми побіжно читаємо, не має значення порядок букв в слові, головне, щоб перша і остання букви були на місці. Причина в тому, що ми читаємо слово цілком.

Проговаривайте діалоги на іспанському слідом за диктором, імітуючи його мова.

Якщо з якоїсь причини у Вас немає можливості вголос промовляти діалог, то Ви можете просто імітувати рухи мовного апарату.