Класи

Англійська мова 
Еще никогда не было так легко и увлекательно изучение английского языка

Изучение английского языка имеет важное значение. Предлагаемые красочные учебники, а так же, озвученные словари с картинками, видео диалоги, фразы, тесты от носителей языка помогут детям сделать первые и последующие шаги на пути к блестящему овладению этим языком. На страницах рубрики приводятся практические задания по английскому языку. Современный подход, к получению ребенком соответствующих навыков, знаний и умений, позволит сделать обучение интересным и эффективным. Веб-страницы адресованы младшим средним и старшим школьникам, их заботливым родителям и учителям

Английский язык

клас  клас  клас  клас   клас   клас   клас   клас   клас   клас   11 клас

Level 567
Перейти на урок

Відео урок англійської мови, рівень 3 - Сьогодні ми навчимося розмовляти на вечірках. Знайомитися і потдерживать бесіду. Ми просто зобов'язані повторювати кожне слово Адама, Емми і Хірос так, як ми чуємо, копіюю голос та інтонацію.
Все відео

Level 789
Перейти на урок

Практика розмовного англійського мови передбачає повторення багаторазових пропозицій і фрази. Не важливо на якому рівні ваш Англійська мова, головне повторювати кожне слово / фразу за носієм мови так, як ви чуєте.
Все відео

Presentation "Let's talk" (level 4)

  1. Discussing future plans - про навчанні і майбутньому. Насправді, все що ми робимо, ми робимо, щоб в майбутньому нам було легше і на роботі і в суспільстві.
  2. Discussing a difficult decision - про переїзд. Коли треба переїжджати це завжди клопітно. Нове місце, нові люди.
  3. Telling a story - про поїздах. Ах, як страшно вних передвигаться. Я б краще доехав на автомобіль або навіть пешком.
  4. Discussing a political topic - про шлюби. Про те які бувають сучасні шлюби, які обговорюються суспільством, в тому числі і законів з цього приводу
  5. Talking about a difficult experience
  6. Recognizing someone - научит нас как вести себя на вечеринки. Прежде всего, мы должны обратить внимание на Адама, на его манеру разговора, на то как он произносит слова и фразы
  7. Making travel plans - навчить планувати наші туристичні поїздки. Складати плани завжди приємно, уще приємніше говорити про те, що вже відбулося
  8. Sharing an exciting experience - Цей відео-урок Англійської мови навчить вас говорити про розваги
  9. Making an apology
  10. Talking about a trip - про свою поїздку в Лондон.
Все відео - Відео-уроки, які допоможуть вам швидко і ефективно поліпшити розмовну частину вашої англійської мови
Всі програми - Домашні завдання, тести, словники, тексти, звукові слова і фрази від носіїв мови
Спеціальні програми для практики - які, безсумнівно, швидко і ефективно піднімуть Ваш рівень складання та вимови Англійських фраз на декілька щаблів вверх.
Німецька мова
Вивчення німецької мови - просто, легко і весело

Якщо нас сьогодні викинути на вулиці Берліна ми, звичайно снікнем і розгублено. А все через те що у нас не було шансу вивчити німецькі слова і фрази. Не засмучуйтеся, тепер такий шанс у нас у всіх є. Більш того, ми можемо це зробити абсолютно самостійно. На 10ех величезна колекція озвучених флеш-кардс на слова і фрази від носіїв мови. Найголовніше, набратися терпіння, і кожен день, по букві, по слову, по фразі ..... А вже потім, нехай доля нас закидає в самі лушіе міста Німеччини.

Озвучений словник Німецьких слів і виразів, з картинками Україно-Німецький словник з вимовою в картинках містить близько 1950 озвучених слів і виразів, розділених за темами. Вивчення Німецької мови.


Gefühle Почуття

Tiere Тварини

Menschen Люди

Umwelt Навколишнє середовище

Werkzeuge Інструменти

Früchte Фрукти

kleidung Одяг

Wohnung Квартира

Немецкий язык

клас  клас  клас  клас   клас   клас   клас   клас   клас   клас   11 клас
Українська мова
Українська мова - один з найкрасивіших мову за звучанням, мова музики і фольклору. Самий мелодійна мова, інструмент спілкування, який дозволяє Українцям висловлювати свої почуття, обмінюватися інформацією і виконувати безліч інших важливих дій. При цьому за своєю природою мова є відтворенням звуків того чи іншого характеру в певній послідовності. Звуки мови, голосні і приголосні, досить цікавою, але разом з тим і складним завданням для дитини, адже вимагає вона, в першу чергу, саме розуміння. У 1934 році в Парижі, був проведений конкурс краси мов. Українська мова зайняв друге місце, поступившись лише італійському. Судили за такими критеріями, як фонетика, лексика, фразеологія, структура пропозицій.

Украинский язык

клас  клас  клас  клас   клас   клас   клас   клас   клас   клас   11 клас
Природознавство
Використовуйте тести в домашніх і додаткових завданнях для самостійного вивчення

Слово "природознавство" означає знання про природу, або природознавство. У латинській мові "природа" позначається словом "natura", саме тому в багатьох європейських країнах наука про природу називається "Natur wissenschaft". Від цього слова походить і міжнародний термін "натурфілософія" (філософія природи). Головною рушійною силою або джерелом розвитку природознавство є обумовленість практикою, потребам техніки, промислового виробництва, рівня як і сільського господарства і медицини. Характерна і взаємодія наук, взаємозв'язку між усіма його складових частин природознавства, в результаті чого предмет однієї природничі науки досліджується методами і прийомами інших наук. Однак часто наявність розколу точок зору на непріемлівую, несумісні, здавалося б, що знаходяться в постійній боротьбі, поглядів призводить до прогресу наукового пізнання.

Природознавство

клас  клас  клас  клас   клас   клас
Мистецтво
Мистецтво - це Єва, що подає молодому художнику яблуко. Хто скуштує від цього яблука, втрачає рай свого душевного спокою і достатку; винен в цьому успіх - ця вкрадлива змія. - • Рубінштейн А.Г.

МИСТЕЦТВО - форма творчості, спосіб духовної самореалізації людини за допомогою чуттєво-виразних засобів (звуку, пластики тіла, малюнка, слова, кольори, світла, природного матеріалу і т.д.). Особливість творчого процесу в І. - в нерасчлененности його суб'єктивно-об'єктивної зумовленості. З'являючись як результат творчості конкретного суб'єкта, твір І. в своєму бутті знаходить надособистісний характер. Властивості змісту і форми твору І., а також спосіб його сприйняття не тільки свідчать про психічний своєрідності творця, а й характеризують колективні форми переживання, спрямованість мислення, властиві культурі яка породила Кучму епохи.

Искусство

клас  клас  клас  клас   клас   клас   клас   клас   клас   клас   11 клас
Іспанська мова
Іспанська мова для всіх класів і рівнівІспанська досить простий для вивчення і дуже приємний на слух. Для україномовних освоєння іспанської вимови не представляє складності. Його граматика схожа з англійською, тому тим, хто володіє останнім, навчання дасться легше. В цілому можна сказати, що вивчати іспанську легко і приємно, особливо якщо ви при цьому зможете знайти «точки дотику» з мовою, що у випадку з іспанським зовсім не складно: кому-то подобається література, кому-то - музика, комусь - латиноамериканські серіали чи фільми Педро Альмодовара, хтось цікавиться життям Далі або Пікассо, хтось хоче слухати футбольних коментаторів в оригіналі, хтось обожнює фламенко або бачату, а хтось мріє пов'язати своє життя з іспанцем або іспанкою ... Подальше перерахування всіх варіантів цілком може вилитися в окрему статтю
Озвучений словник іспанських слів і виразів, з картинками Україна-іспанський словник з вимовою в картинках містить близько 1950 озвучених слів і виразів, розділених за темами. Вивчення іспанської мови.

Comida Їжа

Ocupaciones Професії

Verduras Овочі

Objetos Предмети

Educación Освіта

Cuerpo Тіло

Muebles Меблі

Términos Abstractos Абстрактні поняттяИспанский язык

 клас  клас клас   клас  клас  клас  клас  клас  клас  клас 11 клас
Об'єкт вивчення географії - закони і закономірності розміщення та взаємодії компонентів географічного середовища та їх поєднань на різних рівнях. Складність об'єкта дослідження і широта предметної області зумовили диференціацію єдиної географії на ряд спеціалізованих (галузевих) наукових дисциплін, що утворюють систему географічних наук. В її рамках виділяються природні (фізико-географічні) і громадські (соціально-економічні) географічні науки. Іноді окремо виділяють географічну картографію, як окрему географічну дисципліну.
Географія
Географія природи, материків, країн, людей і океанів

Level 789
X
Отримай за кожну правильну відповідь1 бал

 

Який острів був відкритий під час плавань Христофора Колумба?


Вогняна Земля
Мадагаскар
Пуерто-Ріко
Ньюфаундленд

География

клас  клас  клас  клас   11 клас
Як правило, люди думають, що математика - це всього лише арифметика, тобто вивчення чисел і дій з їх допомогою, наприклад, множення і ділення. Насправді математика - це набагато більше. Це спосіб описати світ і те, як одна його частина поєднується з іншого. Взаємовідносини чисел виражаються в математичних символах, які описують Всесвіт, в якій ми живемо. Будь-яка нормальна дитина може процвітати в математиці, тому що «відчуття числа» - це вроджена здатність. Правда, для цього потрібно докласти певних зусиль і затратити трохи часу.
Математика
Математика - все класи

X
Отримай за кожну правильну відповідь 1 бал

Постав такий знак, щоб нерівність була правильнаОсь вам знаки (вони для того, щоб потім їх не шукали на клавіатурі): < > =

( 30 + 28 ) * 4 125 * 8

ВІДПОВІСТИ

Математика

клас  клас  клас  клас   клас   клас  
Класифікація геометрії, запропонована Клейном в «Ерлангенском програмі» в 1872 році і містить в своїй основі инвариантность геометричних об'єктів щодо різних груп перетворень, зберігається до цих пір.

Геометрія (від грец. Γεωμετρία, від γῆ - земля і μετρέω - вимірюю) - розділ математики, що вивчає просторові структури і відносини, а також їх узагальнення. Геометрія як систематична наука з'явилася в Стародавній Греції, її аксіоматичні побудови описані в «Засадах» Евкліда. Евклідова геометрія займалася вивченням найпростіших фігур на площині і в просторі, обчисленням їх площі і обсягу. Запропонований Декартом в 1637 році координатний метод ліг в основу аналітичної та диференціальної геометрії, а завдання, пов'язані з кресленням, привели до створення нарисної і проективної геометрії. При цьому всі побудови залишалися в рамках аксіоматичного підходу Евкліда. Корінні зміни пов'язані з роботами Лобачевського в 1829 році, який відмовився від аксіоми паралельності і створив нову неевклідову геометрію, визначивши таким чином шлях подальшого розвитку науки і створення нових теорій.

Геометрия

клас   клас   клас   клас   11 клас
Біологія
Предмет біології - все прояви життя: будова і функції живих істот і їх природних спільнот, поширення, походження і розвиток, зв'язки один з одним і неживою природою

Біологія, в найширшому, але маловживаних сенсі слова - це наука про все, що існує, живе. У більш вузькому сенсі це вчення про живих істот, т. е. Тварин і рослинах, вчення про їх організації та життєдіяльності; таке вживання слова біологія буденному просто. У ще більш вузькому сенсі Б. називається вчення про життя окремих організмів в послідовні стадії їх розвитку, так само як і вчення про різноманітні співвідношеннях, що існують між організмом і навколишнім середовищем. Б. називається також іноді та частина фізіології, яка зазвичай носить назву загальної фізіології. За старих часів під ім'ям Б. розуміли ще вчення про нормальне існування людини в фізичному відношенні і іноді і натурфілософію взагалі. Таким чином, застосування найменування "біологія" є досить різноманітним і в значній мірі вагається. Що стосується до поділу Б., то, зрозуміло, воно залежить від того, в якому сенсі вживають сама назва. Як вчення про світ організмів взагалі Б. природно розпадається на вчення про тварин, або зоологію, і на вчення про рослини, або ботаніку.

Биология

клас  клас  клас  клас   11 клас  
Фізика
Поява фізики, як науки, можна пов'язати з появою експерименту як інструменту пізнання. Галілео Галілей поставив відомий досвід з падінням легких і важких предметів з пізанської вежі. Цю подію можна вважати першим фізичним експериментом, який відкрив епоху активного дослідження, на противагу пасивному спостереженню

Термін «фізика» вперше фігурує в творах одного з найвидатніших мислителів давнини - Аристотеля (IV століття до нашої ери). Спочатку терміни «фізика» і «філософія» були синонімами, так як в основі обох дисциплін лежало прагнення пояснити закони функціонування Всесвіту. Однак в результаті наукової революції XVI століття фізика розвинулася в самостійну наукову галузь. У сучасному світі значення фізики надзвичайно велике. Все те, чим відрізняється сучасне суспільство від суспільства минулих століть, з'явилося в результаті застосування на практиці фізичних відкриттів. Так, дослідження в області електромагнетизму призвели до появи телефонів і пізніше мобільних телефонів, відкриття в термодинаміки дозволили створити автомобіль, розвиток електроніки призвело до появи комп'ютерів. Розвиток фотоніки здатне дати можливість створити принципово нові - фотонні - комп'ютери та іншу фотонну техніку, які змінять існуючу електронну техніку. Розвиток газодинаміки призвело до появи літаків і вертольотів. Знання фізики процесів, що відбуваються в природі, постійно розширюються і поглиблюються. Більшість нових відкриттів незабаром отримують техніко-економічне застосування (зокрема в промисловості). Однак перед дослідниками постійно постають нові загадки, - виявляються явища, для пояснення і розуміння яких потрібні нові фізичні теорії. Незважаючи на величезний обсяг накопичених знань, сучасна фізика ще дуже далека від того, щоб пояснити все явища природи.

Физика

клас   клас   клас   клас   11 клас
Французька мова
Французька мова для всіх класів і рівнівКажуть, що французька мова - найкрасивіший. Звичайно, кажуть так самі французи. Але ми не можемо з ними не погодитися. Французька мова дійсно граціозний, м'який, пестить слух, але в той же час він дуже складний. Потрібно докласти чималих зусиль, щоб навчитися на ньому розмовляти. У 10ех.org ви зможете стати трохи ближче до цієї мети. Матеріали, пропоновані викладачами, допоможуть вам набути навичок усного спілкування французькою мовою або щонайменше вміння орієнтуватися у французьких текстах

Sentiments Почуття

Animaux Тварини

Personnes Люди

Environnement Навколишнє середовище

Outils Інструменти

Fruits Фрукти

Vêtements Одяг

Habitat КвартираФранцузский язык

 клас  клас клас   клас  клас  клас  клас  клас  клас  клас 11 клас
Алгебра - один з великих розділів математики (див.), Що належить, поряд з арифметикою і геометрією, до числа найстаріших гілок цієї науки. Завдання, а також методи Алгебри, що відрізняють її від інших галузей математики, створювалися поступово, починаючи з давніх-давен. А. виникла під прямим впливом потреб суспільної практики, в результаті пошуків загальних прийомів для вирішення однотипних арифметичних задач. Прийоми ці полягають, зазвичай, в ( '.оставленіі і вирішенні уран-співів. Відповідно до цього Алгебру довго воспринималась в першу чергу як наука про рівняння. Питання про можливість вирішення даного рівняння (або рівнянь), методи розвідки всіх можливих рішень ( всіх коренів рівняння), різні питання, пов'язані з властивостями коренів рівнянь, - все це протягом багатьох столітній становило основний зміст Алгебри.

Алгебра

клас   клас   клас   клас   11 клас

A special pleasure to watch an online movie in English with double subtitles in the original is when you fully understand the play on words and slang in various game episodes. This is what confirms your proficiency in English. But even if you just love to watch movies or you are just starting to learn English, watching interesting films in English will improve your knowledge over time, especially with regard to listening and speaking practice. We highly recommend watching films regularly for all language learners, especially teachers and tutors.
10ex.org