Підручник Іспанська мова 8 клас

Підручник Іспанська мова 8 клас
Офіційне формування іспанської мови почалося в 13 столітті за часів правління Короля Альфонсо X, якого в народі називали «Мудрий» ( «El Sabio»). За основу було взято кастильское наречення (castellano або «Кастейяно») центральної частини Іспанії. Вчені міста Толедо перевели на кастильська мова історичні хроніки, наукові та юридичні праці та літературні твори. Крім того, кастільський був визнаний мовою, на якому складалися і підписувалися всі офіційні документи і декрети. Під час правління католицьких королів Ізабелли Кастильской і Фернанда II Арагонського, їх так і називають «los Reyes católicos», які об'єднали території сучасної Іспанії, кастільський діалект був оголошений офіційною мовою на всій території королівства.
Незважаючи на появу державної мови, на різних територіях Іспанії продовжували говорити на місцевих говірками, які багато в чому були різновидами все тієї ж вульгарній латині, але іноді докорінно відрізнялися від кастильського прислівники, так, наприклад, мова Країни Басків. В першу чергу це було пов'язано з появою окремих королівств в період арабського ярма, які пізніше були об'єднані Ізабеллою і Фернандом. Багато з них сьогодні є автономіями і старанно зберігають свої культурні і мовні традиції.
Підручник Іспанська мова 8 клас Редько 4-рік

Іспанії 1978 року повідомляє іспанська мова державною мовою сучасного Іспанського королівства, але одночасно визнає право автономій мати на своїх територіях друга офіційна мова. Так на території Каталонії офіційним другою мовою є Каталан і аранес ( «catalán» і «aranés»), в Валенсійський співтоваристві - валенсіано ( «valenciano»), в Країні Басків - еуськера ( «euskera»), в Галісії - гайего ( «gallego »). Крім того, існує багато офіційно не визнаних діалектів і вимови. Самі іспанці чудово розуміють один одного, при цьому не важливо, чи говорять вони на кастильською говіркою, який в світі визнана офіційною іспанською мовою, або кожен говорить своєю говіркою. Таке мовне розмаїття є безумовним багатством іспанської культури, яке оберігається і підтримується не тільки на регіональному, а й на державному рівні.

Автори: Редько В.Г., Цімбалістій І.Ю.
Видавництво: Генеза, Київ
Рік видання діє до: 2016
Мова навчання: Український
Кількість сторінок: 254

Підручник Іспанська мова 8 клас Редько 8-рік
Автори: Автори: Редько В.Г., Береславський В.І.
Видавництво: Генеза, Київ
Рік видання діє до: 2016
Мова навчання: Український
Кількість сторінок: 223
Хоча іспанська з'явився в результаті розвитку латинської мови на Піренейському півострові, сьогодні він більш поширений в Латинській Америці, куди його привезли іспанські колонізатори. Незважаючи на незначні відмінності в вокабуляром, граматиці і вимові між варіантами іспанського в Іспанії і в Латинської Америки, жителі Нового і Старого світу легко розуміють один одного.