Іспанська мова 2 клас

Іспанська мова 2 клас
Цього року ви продовжите свою мандрівку по шляху оволодіння іспанською мовою. У цьому вам допоможе підручник «ЕSPAÑOL». Перший розділ підручника зосереджує вашу увагу на повторенні навчального матеріалу, яким ви оволодівали у першому класі. Це дозволить вам поновити в пам’яті базові слова і зразки мовлення, які неодноразово будуть використовуватися в інших ситуаціях спілкування. Близькі для вашого життєвого оточення теми дадуть змогу поступово розширювати коло вашого іспаномовного досвіду в говорінні, слуханні, читанні, письмі. Ви більше дізнаєтеся про світ ваших іспаномовних ровесників. Хай вам щастить у цій цікавій навчальній діяльності! Натхнення вам і успіхів!

Іспанська мова 2 клас Редько 2019


В Іспанії та в деяких інших регіонах іспаномовного світу іспанську мову називають як castellano (кастильська), так і español (іспанська). Термін «кастильська» походить від назви іспанського регіону Кастилії, де ця мова виникла. В Іспанії його вживають здебільшого носії регіональних мов для того, щоб протиставити іспанську своїм мовам (галісійській, баскійській, каталонській тощо). З цією ж метою термін «кастильська» можуть вживати і самі іспанці. Зокрема, іспанська конституція 1978 року використовує термін castellano на означення державної мови всієї країни, на противагу «інших іспанських мов» (las demás lenguas españolas):

Авторы: Редько В.Г.
Издательство: Генеза, Киев
Год издания: 2019
Язык обучения: Украинский
Количество страниц: 116
1 [один]

Особи

 


1 [uno]

Personas

 

 

 Натисніть на текст! arrow
  
Я
я і ти
ми обидва / обидві
 
 
 
 
Він
він і вона
вони обидва / обидві
 
 
 
 
Чоловік
Жінка
Дитина
 
 
 
 
сім’я
моя сім’я
Моя сім’я тут.
 
 
 
 
Я тут.
Ти тут.
Він тут і вона тут.
 
 
 
 
Ми тут.
Ви тут.
Вони всі тут.
 
 
 
 


Озвучений словник іспанських слів і виразів, з картинками з вимовою від носіїв мови

Іспанська моваПрактика побудови та вимови пропозицій. Тести і домашні завдання по складанню, вимові пропозицій і фраз на Іспанському мовою

spain.jpg