Математика 2 клас

Математика 2 клас
Слово «математика» походить від грец. μάθημα, що означає вивчення, знання, наука, і грец. μαθηματικός, спочатку означає сприйнятливий, встигає, пізніше що відноситься до вивчення, згодом відноситься до математики. Зокрема, μαθηματικὴ τέχνη, на латині ars mathematica, означає мистецтво математики. Термін грец. μᾰθημᾰτικά в сучасному значенні цього слова «математика» зустрічається вже в працях Аристотеля (IV століття до н. е.). На думку Фасмера в російську мову слово прийшло або через пол. matematyka, або через лат. mathematica

Підручник Математика 2 клас Лишенко Г.П. (Укр.)


До області математики відносяться тільки ті науки, в яких розглядається або порядок, або міра, і зовсім не суттєво, чи будуть це числа, фігури, зірки, звуки або що-небудь інше, в чому відшукується цей захід. Таким чином, повинна існувати якась загальна наука, яка пояснює все що відноситься до порядку і мере, не входячи в дослідження ніяких приватних предметів, і ця наука повинна називатися не іноземним, але старим, вже увійшов у вжиток ім'ям Загальної математики.

Авторы: Лишенко Г.П. Тарнавська С.С. Лишенко К.О.
Издательство: Генеза, Киев
Год издания: 2019
Язык обучения: Украинский
Количество страниц: 66


Вправи і домашні завдання по математики для другого класу

домашні завдання по математики

Оскільки математика працює з надзвичайно різноманітними і досить складними структурами, система позначень в ній також дуже складна. Сучасна система запису формул сформувалася на основі європейської алгебраїчній традиції, а також потреб виникли пізніше розділів математики - математичного аналізу, математичної логіки, теорії множин та ін. Геометрія споконвіку користувалася наочним (геометричним ж) поданням. У сучасній математиці поширені також складні графічні системи запису (наприклад, комутативність діаграми), нерідко також застосовуються позначення на основі графів.