Українська мова 1 класс Гавриш

Українська мова 1 класс
Мова – це інструмент спілкування, який дозволяє людям виражати свої почуття, обмінюватись інформацією та виконувати безліч інших важливих дій. При цьому за своєю природою мова є відтворенням звуків того чи іншого характеру у певній послідовності. Звуки мови, голосні і приголосні, є досить цікавою, але разом з тим і непростою темою для дитини, адже вимагає вона, в першу чергу, саме розуміння. Щоб учень в майбутньому зумів якнайкраще орієнтуватись у звуках мови, у ході виконання цього завдання дитина буде вчитись і тренуватись розпізнавати звуки оточуючого світу. На екрані перед дитиною міститься картинка. Малюнок новий для кожного наступного етапу завдання і зображує певний обʼєкт навколишнього світу – чи то автомобіль, чи то поїзд, чи то тварину. Деталізація та багата кольорова гама малюнка додає вправі ігрового аспекту. В цій ілюстрації є деталь, яка нагадує комікс, а саме – «діалогова хмарка», яка ніби випливає з предмета. В цій хмарці має бути те, що «говорить» обʼєкт, тобто які звуки він видає. Варіанти містяться під ілюстрацією. Важливо, що вони подаються не у форматі літер, а як інтерактивні кнопки, натискання на які і викликає відповідні звуки. Учень обирає серед них ту, яка видає звук цього обʼєкта (гарчання для тигра, характерний стукіт коліс і гудіння потяга тощо) і переміщує у діалогову хмаринку. Коли дитина це зробить, то пройде на наступний етап завдання.
Читать дальше

Українська мова 1 клас Гавриш


Підручник побудований відповідно до авторської концепції навчання української мови в початкових класах. Автори вирішують проблему загального і власне лінгвістичного розвитку молодших школярів, розвитку їх здатності сприймати, відчувати, розуміти виразність і ємність рідного слова, його лексичне і інтонаційне багатство. Одночасно підручник сприяє поступовому переведенню дитини від інтуїтивного володіння рідним словом до усвідомленого відношенню до його фактам і закономірностям.

Авторы: Гавриш Н.В., Маркотенко Т.С.
Издательство: Генеза, Киев
Год издания: 2012
Язык обучения: Русский
Количество страниц: 160

Мова є головним інструментов комунікації та вираження власних думок, ідей, почуттів. За допомогою вправ цього розділу учень не тільки краще зрозуміє структуру мови, а й тренуватиметься краще нею користуватись. Всі завдання мають ігрову форму, яка стимулює уяву дитини та збільшує її інтерес до вивчення рідної мови. Теми, яких торкаються вправи цього розділу, – різноманітні. Є завдання, що присвячені фонетиці, тобто звукам та мовленню, а є вправи, які зосереджені на вивчені граматики та правил правопису. Всі вони створюють єдиний комплекс знань про мову. У ході виконання вправ даного розділу дитина і закріплює отримані у школі теоретичні знання, і отримує можливість покращити практичне володіння мовою.