Мистецтво 9 клас

Мистецтво 8 клас
Грані Агні Йоги. 1960 р Виховне значення мистецтва не розуміють всебічно. Про деякі сторони цього питання замовчується зовсім невігласи. Шлях мистецтва - йогічний, бо вимагає від йде цим шляхом розвитку і загострення органів почуттів і багатьох якостей духу. Фотоапарат очі або апарат слуху повинні бути доведені до досконалості.
Мистецтво вчить не тільки дивитися, а й бачити, не тільки слухати, а й чути. Бо дивляться і слухають все, але бачать і чують не всі. Формула «Ті, хто має вуха, нехай чують» не обмежується тими вузькими рамками, в які її уклали люди. Знаєте приклад глухого музиканта. Внутрішній слух був загострений до межі, і знання техніки записи давало можливість запам'ятовувати почуте внутрішнім вухом.

Головне - навчитися бачити і чути і запам'ятовувати бачене і почуте. Зобразити ж те й інше - буде вже ставитися до техніки музики або живопису. Так справжнє мистецтво приводить людину на шлях йоги, шлях утвердження і розкриття всіх його творчих здібностей. Людина може творити. З чого? З елементів його накопичень, помічених в життя і відкладених в Чаші. Мистецтво життєво, тобто потрібно для життя в умовах щільних. Будівельникам життя земного потрібні всі можливості духу, щоб творчо будувати і створювати нові форми життя. Тільки мистецтво може будити творчу міць в людині. Нехай краса проникне в усі сфери життя, в усі куточки. Краса справ рук людських невіддільна від мистецтва. Так мистецтво увійде в життя, за все життя людини, і, увійшовши і перетворивши життя, пробудить в людині здатність творити і працювати творчо, підніме його на нову еволюційну щабель досягнень. "

Мистецтво (Назаренко, Чєн, Севастьянова, Мерзлікіна) 9 клас
Ви можете завантажити, читати онлайн, копіювати, а також перевіряти рішення всіх задач
Рік: 2017 Підручник за 9 клас » Мистецтво Автор: Назаренко, Чєн, Севастьянова, Мерзлікіна, Нова програма 9 клас

Мистецтво (Гайдамака) 9 клас
Рік: 2017 Підручник за 9 клас » Мистецтво Автор: Гайдамака, Нова програма 9 клас

Мистецтво (Масол) 9 клас
Рік: 2017 Підручник за 9 клас » Мистецтво Автор: Масол, Нова програма 9 клас
Важливою стороною мистецтва є його ставлення до життєвого, духовно-практичного досвіду людини. Відображаючи і пізнаючи його, воно в той же час розширює і збагачує цей досвід. Межі безпосереднього досвіду в мистецтві розсуваються. Мистецтво звернена не тільки в сьогодення, а й в минуле і майбутнє, в світ фантастики і мрії.