Хімія 10 клас підручник

Хімія 10 клас
Хімія - одна з найважливіших і великих областей природознавства, наука про речовинах, їх склад і будову, їх властивості, що залежать від складу і будови, їх перетворення, які ведуть до зміни складу - хімічних реакціях, а також про закони і закономірності, яким ці перетворення підкоряються . Оскільки всі речовини складаються з атомів, які завдяки хімічним зв'язкам здатні формувати молекули, то хімія займається, перш за все, розглядом перерахованих вище завдань на атомно-молекулярному рівні, тобто на рівні хімічних елементів і їх з'єднань. Хімія має чимало зв'язків з фізикою і біологією, по суті межа між ними умовна, а прикордонні області вивчаються квантовою хімією, хімічною фізикою, фізичної хімією, геохимией, біохімією і іншими науками.
ХІ'МІЯ - Наука про склад, будову, зміни і перетворення, а також про утворення нових простих і складних речовин

Звичайно ж, я не приховую від себе всіх проблем і недосконалостей того праці, який я зробив. Однак ця праця, як він ні обмежений, проте, є тільки перший крок по новому шляху, який я запрошую всіх нарощувати і рухати далі до тих пір, поки вся хімічна наука не буде перетворена. Мета тим вища, що такий еволюцією хімія прагне вийти з числа описових наук, щоб зв'язати свої принципи і проблеми з науками чисто фізичними і механічними. Таким чином, хімія все ближче і ближче посувається до ідеального побудови, переслідуваного протягом сотень років зусиллями вчених і філософів, в якій всі умовиводи і відкриття направляються до єдності світового закону руху і природних сил.

Марселен Бертло (1827-1907) - французький хімік

Підручник Хімія 10 клас Ярошенко 2018
Ви можете завантажити, читати онлайн, копіювати, а також перевіряти рішення всіх задач
Автори: Про. Г. Ярошенко
Видавництво: Оріон, Київ
Рік видання: 2018
Мова навчання: Український
Кількість сторінок: (нова програма)

Хімія 10 клас Величко 2018
Автори: Величко Л. П.
Видавництво: Школяр, Київ
Рік видання: 2018
Мова навчання: Український
Кількість сторінок: 296

Хімія 10 клас Попель 2018
Автори: Попель П. П, Крикля Л. С
Видавництво: Академія, Київ
Рік видання: 2018
Мова навчання: Український
Кількість сторінок: 256
Закон кратних відносин належить Дальтону; історія його виникнення не може бути тепер відновлена з точністю; звичайно, він формулюється так: якщо два тіла A і В з'єднуються в декількох аспектах, то маси тіла В, що припадає на одну і ту ж масу тіла А, знаходяться в простих кратних відносинах між собою і в той же час в простому і кратному відношенні з еквівалентом тіла В; більш загальне формулювання належить Дюгему