Німецька мова 11 клас

Історичний розвиток многоплеменной німецької спільності призвело до того, що на початку одинадцятого століття німецька нація усвідомила свою єдність, і німецьку мову став рідною мовою німецького народу. Німецьке слово «Deutsch» утворилося від застарілого «thioda», що означає «говорить мовою народу». До чотирнадцятого століття німецьку мову завойовує позиції основного мови в діловій сфері. Вливання змішаних східно-німецьких діалектів і південно-німецьких літературних традицій завершує формування основи загальнонімецького літературної мови.
Зараз особливе місце серед мов, що вивчаються займає німецький, нехай його популярність за останній час значно знизилася, так як лідируючі позиції у всіх сферах став займати виключно англійську мову, але все ж, багатьом з різних причин потрібно вчити саме німецький

У двадцяті роки шістнадцятого століття Мартін Лютер, німецький богослов, перевів на німецьку мову «Новий Завіт», а через десятиліття - «Старий Завіт». Ці важливі події сильно вплинули на розвиток кількох поколінь німецького народу. З цього часу на німецькій землі починають активно застосовувати німецьку писемність, особливо в працях авторів літературних творів.

Німецька мова Guten Tag 11 клас Басай
Ви можете завантажити, читати онлайн, копіювати, а також перевіряти рішення всіх задач
Авторы:Басай Н.П.
Издательство:Освіта, Киев
Год издания:2011
Язык обучения:Украинский
Количество страниц:352
Історія німецької мови, проста - через поширення єдиної німецької мови відбувалося витіснення місцевих діалектів на півночі країни. Південь Німеччини все-таки зберіг деякі прислівники схожі на літературний німецьку мову. Одночасно з розвитком економіки відбувалося проникнення в німецьку мову іноземних слів, зокрема, французької та слов'янської лексики. У великій кількості з'явилися англійські запозичення з-за розвитку англомовних засобів масової інформації та використання англійської мови як мови міжнародного спілкування. Реформа орфографії в дев'яностих роках цього століття, що проводиться канцлером ФРН Герхардом Шредером, була негативно сприйнята більшістю населення Німеччини. Остаточні перетворення в пунктуації та орфографії німецької мови офіційно закріплені в 2007 році законом про реформу німецького правопису. В результаті цього «нововведення» скасовано близько дев'яти десятків правил орфографії і велика частина пунктуаційних правил. Таке штучно спрощення німецького правопис для полегшення його вивчення було болісно сприйнято населенням німецької країни. Через кілька років ефект від результатів цієї реформи майже не помітний, належить тривале використання і засвоєння нових норм, так як збереглося безліч німецьких джерел з використанням старих правил.