Французька мова 11 клас

Французька мова 11 клас
Французька мова утворився з латинського народної мови, коли територія, заселена ще в середині 1-го тис. До н. е кельтськими племенами (галлами), була завойована римлянами. Складалася галло-римська народність, змішаного населенню необхідно було спілкуватися між собою і з населенням інших римських провінцій, а також з центральною владою. Рідні мови галлів були витіснені загальноімперським мовою - латиною, але, з одного боку, латинську мову був засвоєний народом в спрощеному вигляді - "вульгарна латинь", а з іншого боку, кельтський і німецький зробили свій вплив на що формується новий мову. Для всієї групи романських мов, що сформувалися на базі латині на території римських провінцій, характерні загальні історичні тенденції. У мові, ліг в основу сучасного французького, ці тенденції отримали крайню ступінь вираження.
Вивчення французької мови з нуля самостійно піде легше, якщо розбити процес на основні етапи (блоки), в які включені, крім вправ, матеріали, спрямовані на розширення знань про Францію, її історії, культурі, населенні. Це потрібно для того, щоб стимулювати подальший інтерес до навчання. Починається робота з постановки вимови, потім приступають до читання, і розумію особливостей граматики французької мови. На цьому рівні виконуються фонетичні вправи, аудіювання, тренування вимови, складання особистого словника. Потім вже можна приступати до листа (вивчення написання букв, правил орфографії, і т.д.).

Сучасний французький мова - це мова, на якому найважче погано мислити і добре писати. Француз висловлює окремими словами не тільки головні думки, але і всі другорядні ідеї, часто навіть прості вказівки співвідношень. Таким чином думка розвивається швидше в її логічному порядку, ніж слід настрою мовця. У побудові своїх фраз французи є логіками і артистами; замість того, щоб брати все, що пропонує дійсність, вони вибирають найбільш правильне або прекрасне, ідеалізують її на свій манер. Звідси до користування і зловживань абстрактної логікою і риторикою один крок, і це - зворотна сторона позитивних якостей: ясності, точності, заходи і витонченості. Якщо розум народу втілюється в його мові, і якщо останній, в свою чергу, увічнює розум народу; якщо правда, як зауважує Гартманн, що "форми національної мови управляють рухами думки", то легко зрозуміти, який вплив мав надавати на французьку націю її мову, що є сам по собі цілої школою.

Французька мова 10 клас Клименко 2018 (10 рік)
Ви можете завантажити, читати онлайн, копіювати, а також перевіряти рішення всіх задач
Рік: 2011 Підручник за 11 клас Автор: Клименко
Наголос французи завжди ставлять на той склад, який вимовляється останнім. Вперше зіткнувшись з тим, що більшість букв в кінці слова не вимовляється взагалі, а поєднання букв може відтворюватися як один звук, не варто панікувати. Незвично буде тільки спочатку, потім увійде в звичку. Основні правила читання ясні і зрозумілі, тому раз засвоївши, ви зможете правильно читати навіть незнайомі слова.