Підручник інформатики 11 клас

Підручник інформатики 11 клас
Інформаційна технологія - це сукупність конкретних технічних і програмних засобів, за допомогою яких виконуються різноманітні операції по обробці інформації в усіх сферах нашого життя і діяльності. Іноді інформаційну технологію називають комп'ютерними технологіями або прикладної інформатикою.
Теоретичною основою інформатики є група фундаментальних наук таких як: теорія інформації, теорія алгоритмів, математична логіка, теорія формальних мов і граматик, комбінаторний аналіз


Людина сприймає інформацію за допомогою органів почуттів. Світло, звук, тепло - це енергетичні сигнали, а смак і запах - це результат впливу хімічних сполук, в основі якого теж енергетична природа. Людина відчуває енергетичні впливу безперервно і може ніколи не зустрітися з однією і тією ж їх комбінацією двічі. Немає двох однакових зелених листків на одному дереві і двох абсолютно однакових звуків - це інформація аналогова. Якщо ж різним кольорам дати номери, а різним звукам - ноти, то аналогову інформацію можна перетворити в цифрову.

Інформатика 11 клас Ривкінд (Академ.)
Ви можете завантажити, читати онлайн, копіювати, а також перевіряти рішення всіх задач
Автори: Ривкінд Й.Я., Лисенко Т.І., Чернікова Л.А.
Видавництво: Генеза, Київ
Рік видання: 2011
Мова навчання: Український
Кількість сторінок: 304

Информатика 11 класс Ривкинд (Рус.)
Авторы: Ривкинд И.Я., Лысенко Т.И., Черникова Л.А
Издательство: Генеза, Киев
Год издания: 2011
Язык обучения: Русский
Количество страниц:304

Информатика 11 класс Ривкинд. Стандарт. (Рус.)
Автори: Ривкінд І.Я., Лисенко Т.І., Чернікова Л.А.
Видавництво: Генеза, Київ
Рік видання: 2011
Мова навчання: Російська
Рівень: Стандарт
Кількість сторінок: 304
Комп'ютер може обробляти тільки інформацію, представлену в числовій формі. Вся інша інформація (звуки, зображення, показання приладів і т. Д.) Для обробки на комп'ютері повинна бути перетворена в числову форму. Наприклад, щоб перевести в числову форму музичний звук, можна через невеликі проміжки часу вимірювати інтенсивність звуку на певних частотах, представляючи результати кожного вимірювання в числовій формі. За допомогою комп'ютерних програм можна перетворювати отриману інформацію, наприклад «накласти» один на одного звуки від різних джерел.