Головною особливістю нш є об'єднання декількох шкільних предметів в одному-"я знаю світ". У цьому випадку програма матиме менше правил і теорій, і більше практики, на основі яких діти будуть робити висновки. Наприклад, в першому класі вони не будуть запам'ятовувати голосних і приголосних букв, робити звук буквального аналізу, дізнатися таблицю множення. Замість цього, повторюючи літери за анімованими персонажами, навчитися ставити їх у склади і слова, і заглядуючи в таблицю множення при вирішенні прикладів, автоматично буде пам'ятати про нього.

«Не варто хвилюватися, що класична Тематика: математика, Українська та англійська мова-суміш в одній купі, а також, що на одному занятті буде необхідно використовувати підручники з різних предметів і т. д. Як і раніше, основними предметами будуть окремі уроки, але, на додаток до запланованих п'яти годин української мови і три години математики, буде ще сім годин комплексного курсу "я знаю світ". Цей урок включатиме основи охорони здоров'я, інформатики та природничих наук, і діти будуть застосовувати знання математики, і читання завдань, буде тренуватися в читанні. Таким чином, уроки будуть побудовані таким чином, що тема дня використовує знання з різних предметів. Наприклад, під час навчання на комп'ютері діти будуть працювати в програмі, яка пояснює їм, що вода може бути в трьох різних державах-твердих, рідких і газоподібних.

Українська мова і читання будуть об'єднані в одну тему, тобто діти не будуть окремо вчити листи і навчати окремо складати в словах. Крім того, діти сьогодні не будуть зменшувати сортів для каліграфії, неправильне з'єднання букв або їх правопис не настільки великий, як це повинно. Головне, щоб вони розуміли, як виглядають і вимовити, і врешті-решт вони будуть списати. "Перший Грейдери в нашій школі навчилися писати листи, взявши їх в мангу", говорить директор. -Тому вони не тільки знайомилися з їх написанням і вимовою в ігровій формі, але і розробили прекрасні рухові навички, дізналися, що виробляється цим круп, як це робиться і т. д. І опанувавши навички письма, вони легко зображували необхідні букви та цифри на папері.