Німецька мова 5 клас

Німецька мова 5 клас
На німецькій мові в Європі говорять частіше, ніж на будь-якому іншому мовою світу, за винятком англійської. Подорожуючи по Європі, ви зможете вільно спілкуватися з жителями Австрії, Швейцарії, Люксембургу, Ліхтенштейну. Носіями мови є жителі північної Італії, східної Бельгії та східній Франції, Нідерландів, Данії, Чехії, Румунії. Зрештою, німецьку мову на третьому місці за популярністю серед іноземних мов в світі і на другому - в Європі.
Німецька мова є рідною мовою для найбільшої кількості людей в Європі


Німецька мова 5 клас Сидоренко 2018
Ви всі любите мандрувати. Під час подорожей можна довідатися про багато цікавих речей, знайти нових друзів. Підручник покличе вас у цікаву подорож до Німеччини. Ви дізнаєтеся про історію, культуру та побут цієї великої європейської країни. З вами мандруватимуть український хлопчик Тарас і німецька дівчинка Еріка. Через листування друзів ви навчитеся культурі письма, ознайомитеся з традиціями та звичаями народів України та Німеччини. У підручнику вісім розділів, що складаються з окремих уроків і містять безліч цікавих завдань та ігор. Тут ви знайдете завдання підвищеної складності (*), факультативні завдання ( ), завдання для самостійної роботи ( ). У кінці кожного розділу є сторінки „Teste dein Deutsch!“ (завдання для самостійного контролю засвоєного матеріалу) та „Das kann ich schon“ (основні лексичні вирази й граматичні структури). У додатках підручника розміщено: — розділ „Lerne Lesen!“, у якому ви дізнаєтеся про правила читання німецькою мовою; — довідник із граматики, який містить правила та пояснення граматичного матеріалу, допоможе вам систематизувати й узагальнити навчальний матеріал; — рекомендації для проведення ігор Lawinenspiel, Kettenspiel, Ratespiel, „Was ist weg?“. Пам’ятайте, від вашої наполегливої праці залежить результат навчання! Бажаємо успіхів!
Ви можете завантажити, читати онлайн, копіювати, а також перевіряти рішення всіх задач
Автори підручника: Сидоренко М. М., Палій О. А.
Видавництво: Грамота, Київ
Рік видання: 2018
Мова навчання: Український
Кількість сторінок: 256

Німецька мова 5 клас Сотникова 2018 (1 рік)
Ви можете завантажити, читати онлайн, копіювати, а також перевіряти рішення всіх задач
Автори: Сотникова С. І., Білоусова Т. Ф.
Видавництво: Ранок, Харків
Рік видання: 2018
Мова навчання: Український
Кількість сторінок: 176

Німецька мова 5 клас Сотникова 2018 (5 рік)
Ви можете завантажити, читати онлайн, копіювати, а також перевіряти рішення всіх задач
5 рік навчання
Автори підручника: Сотникова С. І., Гоголєва Г. В.
Видавництво: Ранок, Харків
Рік видання: 2018
Мова навчання: Український
Кількість сторінок: 240

20 [двадцять]

Коротка розмова 1

 


20 [zwanzig]

Small Talk 1

 

 

 Натисніть на текст! arrow
  
Влаштовуйтесь зручніше!
Почувайтеся як удома!
Що би Ви хотіли випити?
 
 
 
 
Ви любите музику?
Я люблю класичну музику.
Тут є мої компакт-диски.
 
 
 
 
Чи граєте Ви на якомусь інструменті?
Ось моя гітара.
Ви охоче співаєте?
 
 
 
 
Ви маєте дітей?
Ви маєте собаку?
Ви маєте кішку?
 
 
 
 
Ось мої книги.
Я якраз читаю цю книгу.
Що Ви охоче читаєте?
 
 
 
 
Чи Ви охоче ходите на концерти?
Чи Ви охоче ходите в театр?
Чи Ви охоче ходите в оперний театр?
 
 
 
 
Німеччина вважається країною поетів і мислителів: І.В. Гете, Т. Манн, Ф. Кафка, Г. Гессе - це всього лише кілька авторів, чиї твори є всесвітньо відомими. 10 Нобелівських премій з літератури були вручені німецьким, австрійським і шведським авторам. Світ класичної музики немислимий без імен Моцарта, Баха, Бетховена, Штрауса і Вагнера. Відень залишається і сьогодні міжнародним центром музики. Починаючи з величної архітектури середніх віків до авангардного напрямку баухаус, з дерев'яних гравюр Дюрера до шедеврів експресіонізму Нольде, Кірхнера, Кокошко був внесений величезний внесок в розвиток світового мистецтва і архітектури.