А́лгебра 7 клас

Алгебра 7 клас
АЛГЕБРА, область МАТЕМАТИКИ, присвячена вивченню рівнянь, що містять цифри і буквені позначення, які представляють величини, що підлягають визначенню. Наприклад, у + х = 8 - це рівняння алгебри, що містить змінні х і у. Якщо значення х буде задано, можна визначити величину у, і навпаки. Слово «алгебра» походить від арабського «al-jabr», що означає «знайти невідоме».
В даний час було б утопією при побудові будь-якої математичної дисципліни намагатися обійтися лише звичайною мовою. Великих успіхів, які зроблені в математиці, наприклад в алгебрі, з часів античності, обумовлені в значній мірі тією обставиною, що вдалося знайти корисний і продуктивний формалізм. Вільгельм Аккерман (1896-1962) - німецький математик


Підручник Алгебра 7 клас Тарасенкова 2015

Завдання рішення і дослідження рівнянь дуже вплинули на розвиток первісного арифметич. поняття числа (див.). З виникненням негативних, ірраціональних, комплексних чисел загальне дослідження властивостей цих різних числових систем теж відійшло до А. Таким чином, А. відмежувати від арифметики: А. вивчає, користуючись літерними позначеннями, загальні властивості числових систем і загальні методи вирішення завдань за допомогою рівнянь; арифметика займається прийомами обчислень з конкретно заданими числами, а в своїх вищих областях (див. Чисел теорія) -більш тонкими індивідуальними властивостями чисел, починаючи з розкладання чисел па прості множники.

Автори: Н. А. Тарасенкова, І. М. Богатирьова, О. М. Коломієць
Видавництво: Освіта, Київ
Рік видання діє до: 2015
Кількість сторінок: 288
Мова навчання: Український

Підручник Алгебра 7 клас Мерзляк 2015 (Укр.)
Автори: Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Якір М.С.
Видавництво: Гімназія, Харків
Рік видання діє до: 2015
Мова навчання: Український
Кількість сторінок: 256

Збірник задач контрольних Алгебра 7 клас Мерзляк 2015
Автори: Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Якір М.С.
Видавництво: Гімназія, Харків
Рік видання діє до: 2015
Мова навчання: Український
Кількість сторінок: 112

Підручник Алгебра 7 клас Кравчук 2015
Автори: Кравчук В.Р., Підручна М. В., Янченко Г. М.
Видавництво: Генеза, Київ
Рік видання діє до: 2015
Мова навчання: Український
Кількість сторінок: 224
Початковий розвиток. Алгебри передувала арифметика (див.), Як збори поступово наліплених практичних правил для вирішення повсякденних життєвих завдань. Ці правила арифметики зводилися до складання, віднімання, множення і ділення чисел, спочатку тільки цілих, а потім - в поступовому і дуже повільний розвиток - н дрібних. Характерна відмінність А. від арифметики полягає в тому, що в А.вводітся невідома нелічіна; дії над нею, які диктуються умовою завдання, призводять до рівняння, з к-якого вже знаходиться сама невідома. Натяк на таке трактування арифметич. задач є вже в давньоєгипетському папірусі Ахмеса (1700--2000 до н. е.), де шукана величина називається словом «купа» і позначається відповідним знаком - ієрогліфом ..