Музичне мистецтво 7 клас

Музичне мистецтво 7 клас
Музика з усіх видів мистецтв найбільш безпосередньо впливає на сприйняття людини, «заражає емоціями». Мова душі, так прийнято говорити про музику саме тому, що вона володіє сильною дією на підсвідомому рівні на область почуттів людини, але не можна виключити при цьому і впливу на область розуму.
МУ'ЗИКА - Мистецтво, в якому переживання, настрої, ідеї виражаються в поєднаннях ритмічно-організованих звуків і тонів


Підручник Музичне мистецтво 7 клас Кондратова

Дати одне вичерпно точне визначення явищу (або субстанції), що зветься «музика» неможливо. Матеріалом музики (з точки зору фізичної) є звук, що виникає з коливання струни, стовпа повітря (принцип духових інструментів), мембрани - шкіри, міхура, дерева, металу. І з цієї точки зору звуки (так само, як і ритми) - явище самої природи: спів птахів і голоси тварин і людей, дзюрчання води і т.п. Таким чином, через спільність звуковий природного середовища встановлюється зв'язок із звуковою природою мови людини, з психікою, емоційним світом і фізіологією людини (відомо, що ритмічної пульсацією не обмежена роботою серця, кожен орган людини має свою частоту

Автори: Кондратова Л.Г.
Видавництво: Богдан, Тернопіль
Рік видання діє до: 2015
Кількість сторінок: 208

Музыкальное искусство 6 класс Масол
Автори: Масол Л. М., Арістова Л. С.
Видавництво: Сіція, Харків
Рік видання діє до: 2015
Мова навчання: Український
Кількість сторінок: 130

Підручник Музичне мистецтво 7 клас Хлєбникова 2015
Авторы:Л. О. Хлєбникова, Т. О. Наземнова, Н. І. Міщенко
Издательство:Ранок, Харьков
Год издания:2015
Язык обучения:Украинский
Количество страниц:160
Форма музики - це організація окремих звуків, звучань, інтонацій (співвідносяться один з одним тонів - інтервалів) або музичних тим в часі. Музика - мистецтво тимчасове, розгортається в часі, і ритм є основний принцип її тимчасової організації. Характер інтонацій, мотивів і тим, їх послідовність, зміна, менш і більш значні зміни, трансформації, контрастні зіставлення (рух в часі музичних структур) - складають драматургію музичного процесу, надають йому особливу художній зміст і художню цілісність. У цьому сенсі музика (її форма) завжди є процес (Б. Асафьев).