Німецька мова 7 клас

Німецька мова 7 клас
Мова, яка сьогодні звучить у Німеччині, сформувалася в 17 столітті. А передумови для утворення спільної мови на цих землях були створені ще за часів раннього середньовіччя. В основі його формування була мова племен фризів, алеманов, франків, баюваров і саксів. Так починалася історія розвитку німецької мови. Становлення мистецтва і літератури в середні століття сприяло появі літературної версії. Лінгвісти нараховують таких кілька, тому що складалися вони на основі різних діалектів. Останніх, до речі, досить багато, і вони сильно відрізняються один від одного (сьогодні налічують більше 30). Наприклад, в Австрії та Швейцарії існують власні граматичні та фонетичні характерні ознаки німецького, які не відповідають загальноприйнятій нормативу. Жителі цих країн також можуть відчувати деякі труднощі при спілкуванні з тими, хто живе в Німеччині
Щоб вимова німецьких слів було бездоганним, не забудьте Умлаут. Вони позначаються двома точками над голосними для того, щоб підкреслити зміни якості звуків u, o, a. Це важливий розділ мови, тому що від правильного звучання слів, де присутні Умлаут, залежить їх значення. Найкраще тренувати такі навички за допомогою аудіоматеріалів, маючи перед собою такий же текст, щоб можна було краще бачити, чим відрізняються слова з Умлаут або без них.
Німецька мова 7 клас Сотникова (3 рік) 2015

Факти про німецьку мову, які ми для вас підібрали, можуть бути цікавими, смішними, дивними, але вже точно не нудними. Репутацію дивного поряд з мовами племен Туюк, піраха, буршуаскі тощо. Німецький придбав через звичку жителів країни підсумуйте безліч слів, утворюючи одне. Найдовше слово складається з 80 букв і позначає «суспільство службовців молодшої ланки органу з нагляду за будівництвом при головному управлінні електричного обслуговування дунайського пароплавства». В оригіналі це виглядає як

«Donaudampfschiffahrtselektrizitätenhauptbetriebswerkbauunterbeamtengesellschaft». Взагалі великовагових словесних конструкцій тут вистачає. Шопенгауер навіть припустив, що даний факт пов'язаний з тим, що його співвітчизники в розмові прагнуть виграти час, щоб подумати над словами співрозмовника.

Ще одна «дивина» - властивості складних дієслів, завдяки яким вони роз'єднуються на дві частини, причому друга переноситься в кінець фрази. Таким чином, щоб зрозуміти її сенс, необхідно послухати співрозмовника до кінця.

Найперша друкована книга на німецькому з'явилася на світ в 1466 році, «Біблія Ментеліна» (по імені одного з перших друкарів). Помиляються ті, хто думає, що першою була Біблія Гутенберга, вона була надрукована на латині.

Автори: Сотникова С. І.
Видавництво: Ранок, Харьков
Рік видання діє до: 2015
Кількість сторінок: 240

Підручник Німецька мова 7 клас Сидоренко 2015
Автори: Сидоренко М. М., Палій О. А.
Видавництво: Грамота, Киев
Рік видання діє до: 2015
Кількість сторінок: 240

Підручник Німецька мова 7 клас Горбач
Автори: Горбач Л.В., Трінька Г.Ю.
Видавництво: Генеза, Київ
Рік видання діє до: 2015
Мова навчання: Український
Кількість сторінок: 256

Підручник Німецька мова 7 клас Басай 2015
Автори: Автори: Басай Н.П.
Видавництво: "Методика", Київ
Рік видання діє до: 2015
Мова навчання: Український
Кількість сторінок: 236
У німецькій мові буквосполучення грають дуже важливу роль. Значна їх частина представлена ​​в числівників, тому слід уважно ознайомитися з відповідним розділом фонетики. Крім цього, є й інші нюанси, які потрібно запам'ятати. Наприклад, коли говорите по-німецьки, пам'ятайте, що звук «о» не можна спотворювати, він завжди вимовляється максимально чітко. Вимова німецьких букв має і ще один «підводний камінь» - звук «L», який у всіх випадках м'який, але наступна за ним голосна ніколи не пом'якшується. Буква «Z» - це «ц», винятків не буває.