Русский язык 7 класс. Учебник

Русский язык 7 класс. Учебник
Російський алфавіт дивний сам по собі. Деякі літери в ньому точно такі ж, як в латинському, а ось інші виглядають так само, а звучать зовсім інакше. А ще дві літери - "ь" і "ь" - не мають власних звуків, навіщо вони взагалі потрібні?
Російська мова належить до індоєвропейських мов, що пов'язує його з грецькою і латинською. Найближчі родичі - український і білоруський. На його вокабуляр впливали німецький, французький, англійський та інші мові.
Русский язык 7 класс Быкова 2015

У Російському мовою слово з двох букв, в якому можна зробити 8 помилок - щі. Російська імператриця Катерина Велика, будучи ще німецькою принцесою Софі, написала просте російське слово «щі» ось так: «schtschi», а це 8 букв, всі з яких неправильні!

Самые сложные русские скороговорки: «Шла Саша по шоссе и сосала сушку», «На дворе трава, на траве дрова, не руби дрова на траве двора»

Автори: Бикова К. І., Л. В. Давидюк, О. Ф. Рачка, О. С. Снітко
Видавництво: Освіта, Київ
Рік видання діє до: 2015
Кількість сторінок: 272

Підручник Русский язык 7 класс Давидюк 2015
Автори: Давидюк Л. В., Стативка В. І
Видавництво: Освіта, Київ
Рік видання діє до: 2015
Кількість сторінок: 320
Мова навчання: Український

Русский язык 7 класc Рудяков 2015
Автори: А.Н. Рудяков, Т.Я. Фролова, М.Г. Маркіна-Гурджі
Видавництво: Грамота, Київ
Рік видання діє до: 2015
Мова навчання: Український
Кількість сторінок: 272

Русский язык 7 класс Коновалова (Рус.) 2015
Авторы: Коновалова М.В.
Издательство: Основа, Харьков
Год издания: 2015
Язык обучения: Русский
Количество страниц: 206

Русский язык 7 класс Коновалова (7 год) 2015
Авторы: Коновалова М.В.
Издательство: Основа, Харьков
Год издания: 2015
Язык обучения: Русский
Количество страниц: 206
Найдавніші російські пам'ятники писемності відносяться до 11 ст. Сама рання датована рукопис - Остромирове Євангеліє (1056-1057). Рукописи на пергаменті цього періоду написані на мові, дуже близькій старослов'янського, з деякими давньоруськими особливостями. Пам'ятники побутової писемності цього часу - новгородські берестяні грамоти - відображають давньоновгородський діалект і практично позбавлені впливу церковнослов'янської мови. Давньоруські мовні особливості відображаються в діловій писемності, а також в таких текстах, як Руська Правда, Повчання Володимира Мономаха 12 в., Знаменитому епосі Слові о полку Ігоревім кінця 12 ст. і в літописах 13 ст. До 14 в. східні слов'яни говорили на близьких діалектах, сукупність яких називають давньоруською мовою. Серед цих діалектів особливе місце займав діалект Києва, на який, мабуть, орієнтувалася як на «мовну норму» давньоруська письмова традиція; тому його іноді ототожнюють з давньоруською мовою. Виникнення власне російської писемної традиції, відмінною від української і білоруської, відноситься до 14 ст. У російській мові є численні запозичення з грецької, тюркських мов, латині, польського, німецького, французького, італійського та англійського. Російський алфавіт створений на основі кирилиці, модифікованої в результаті реформ Петра I і реформи 1918.