Французька мова 7 клас

Французька мова 7 клас
Французький вважається одним з найбільш мелодійних і красивих в світі, входить в п'ятірку найбільш поширених мов. Вивчити французьку мову самостійно з нуля цілком реально. Потрібні мотивація, час, допоміжні матеріали і зовсім небагато корисних порад.
Вивчення французької мови з нуля самостійно піде легше, якщо розбити процес на основні етапи (блоки), в які включені, крім вправ, матеріали, спрямовані на розширення знань про Францію, її історії, культурі, населенні. Це потрібно для того, щоб стимулювати подальший інтерес до навчання. Починається робота з постановки вимови, потім приступають до читання, і розумію особливостей граматики французької мови. На цьому рівні виконуються фонетичні вправи, аудіювання, тренування вимови, складання особистого словника. Потім вже можна приступати до листа (вивчення написання букв, правил орфографії, і т.д.).
Французька мова 7 клас Клименко 2015 (7 рік)

Французька граматика для початківців включає в себе базові правила і поняття, на основі яких можна будувати речення. Тут слід звернути особливу увагу на наступні розділи:

дієслова (нахилення, форми часу і відмінювання);

форми прикметників, займенників та іменників (вони можуть змінюватися в залежності від числа і роду);

граматика письмова (вона складніше, ніж мова або читання, тому що один склад може складатися з багатьох буквених поєднань, а закінчення не озвучував);

Це короткий виклад труднощів, з якими, можливо, доведеться зіткнутися новачкам. Але нарівні з цим є і плюси:

граматика французької мови не вимагає запам'ятовування транскрипції в кожному слові, має зрозумілу систему правил вимови і читання;

нескладна схема складання пропозицій;

досить багато слів, які зустрічаються в російській і англійській мовах;

якщо ви навчитеся говорити по-французьки, то вас легко зрозуміють у багатьох країнах, крім самої Франції: Швейцарія, Бельгія, Канада, ряд регіонів Африки та ін.

велике кількість матеріалу з вивчення французької мови є практично на всіх носіях: довідники, інтернет, книги, онлайн-курси і т.д. Багато посібники можна скачати безкоштовно. На нашому сайті ми постаралися зібрати схеми найбільш інформативні та цінні з точки зору граматики, що дозволяють максимально спростити процес навчання.

Автори: Клименко Ю. М.
Видавництво: Генеза, Київ
Рік видання діє до: 2015
Підручник: 7-й рік навчання

Французька мова 7 клас Клименко 2015 (Погл.)
Автори: Клименко Ю. М.
Видавництво: Генеза, Київ
Рік видання діє до: 2015
Підручник: поглиблення Вивчення

Підручник Французька мова 7 клас Чумак 2015
Автори: Н.П. Чумак, Т.В. Крівошеєва
Видавництво: Освіта, Київ
Рік видання діє до: 2015
Мова навчання: Український
Кількість сторінок: 208
Наголос французи завжди ставлять на той склад, який вимовляється останнім. Вперше зіткнувшись з тим, що більшість букв в кінці слова не вимовляється взагалі, а поєднання букв може відтворюватися як один звук, не варто панікувати. Незвично буде тільки спочатку, потім увійде в звичку. Основні правила читання ясні і зрозумілі, тому раз засвоївши, ви зможете правильно читати навіть незнайомі слова.