Математика 3 клас

Математика 3 клас
Математика виникла дуже давно. Людина збирав фрукти, викопував плоди, ловив рибу і запасати все це на зиму. Щоб зрозуміти, скільки запасене їжі людина винайшла рахунок. Так почала зароджуватися математика. Потім чоловік став займатися землеробством. Треба було вимірювати ділянки землі, будувати житла, вимірювати час. Тобто людині стало необхідно використовувати кількісний показник реального світу. Визначити скільки зібрали врожаю, які розміри ділянки під забудову або як великий ділянку неба, на якому певна кількість яскравих зірок. Крім того, людина стала визначати форми: сонце кругле, короб квадратний, озеро овальне, і як ці предмети розташовуються в просторі. Тобто людина стала цікавитися просторовими формами реального світу.
«Математика - цариця наук, арифметика - цариця математики»
Підручник Математика 3 клас Богданович 2014
Основним періодом накопичення математичних знань вважається час до V століття до нашої ери. Першим, хто став доводити математичні положення - давньогрецький мислитель Фалес, що жив в VII столітті до нашої ери імовірно 625 - 545 року. Цей філософ подорожував країнами Сходу. Перекази свідчать, що він навчався у єгипетських жерців і вавилонських халдеїв. Фалес приніс з Єгипту до Греції перші поняття елементарної геометрії: що таке діаметр, ніж визначається трикутник і так далі. Він передбачив сонячне затемнення, проектував інженерні споруди. У цей період поступово складається арифметика, розвивається астрономія, геометрія. Зароджується алгебра і тригонометрія
Ви можете завантажити, читати онлайн, копіювати, а також перевіряти рішення всіх задач
Авторы:Богданович М.В., Лишенко Г. П.
Издательство:Генеза, Киев
Год издания:2014
Язык обучения:Украинский
Количество страниц:176


Підручник Математика 3 клас Рівкінд
Ви можете завантажити, читати онлайн, копіювати, а також перевіряти рішення всіх задач
Автори: Рівкінд Ф.М., Оляніцька Л.В.
Видавництво: Освіта, Київ
Рік видання діє до: 2013
Мова навчання: Український
Кількість сторінок: 192


X
Отримай за кожну правильну відповідь 1 бал

Сашко та Сергій вийшли на прогулянку. Вони купили собі морозиво. У Сашка воно коштувало 15 грн. А у Сергія на 2 грн. дорожче. У Сашка стало 20 грн. А у Сергія У 10 раз більше. Яка була у них загальна сума?
Загальна сума була грн.Тести, завдання і уроки - Математика, 3 клас. Самостійне вивчення шкільних програм онлайн. Домашні завдання до підручника математики та класним програмами

Математика, 3 клас. Самостійне вивчення шкільних програм онлайнЗавдання від Тимура
Timur
Слово «арифметика» походить від грецького слова «аріфмос» - «число». Таким чином, арифметика це розділ математики, що вивчає числа і дії над ними. У початковій школі, перш за все, вивчають арифметику. Як же розвивалася ця наука, давайте, досліджуємо це питання.