Українська мова, 3 клас. Підручник

Українська мова, 3 клас
Грамотна мова цінується більше, ніж письмова, оскільки не всі люди здатні швидко подолати мовний бар'єр і заговорити українською. В даному випадку від людини вимагається наполегливість і терпіння. Українська мова входить до східнослов'янської групи мов. На нього говорять в Росії, Білорусії, Казахстані та інших країнах. Українська мова сама мелодійна мова в світі
"Навіть така сувора наука, як кібернетика, і та знайшла в українській мові свою першу житло, адже маємо факт унікальний - енциклопедія кібернетики вперше в світі вийшла українською мовою в Києві", - письменник Олесь Гончар.
Українська мова 3 класс Гавриш

Деяким людям українські слова здаються незрозумілими, тому їм складно відтворювати чужу мову. В даному випадку не варто сумувати. Треба познайомитися з усіма особливостями іншої мови.

  1. В українському все відбувається за принципом «як чується, так і пишеться». Таким чином, можна швидко опанувати письмовою мовою.
  2. У цій мові присутні дві букви «г», одна з яких має особливе вимова. Для нього характерна велика кількість синонімів до слова.
Ви можете завантажити, читати онлайн, копіювати, а також перевіряти рішення всіх задач
Автори підручника: Гавриш Н.В., Маркотенко Т.С. Видавництво: Генеза, Київ Рік видання діє до: 2014 Мова навчання: Російська Кількість сторінок: 144

Підручник Українська мова 3 клас Вашуленко
Автори: Вашуленко М.С. Видавництво: Освіта, Київ Рік видання діє до: 2013 Мова навчання: Український Кількість сторінок: 192
За останні кілька років в Україні спостерігається популяризація української мови. Все більше громадян роблять свідомий вибір на користь українського. Лише замислитися, яким бідним і сухим був би мову без відомих виразів, вдалих оборотів і інших перлин народної творчості. Сьогодні в українській мові левова частка застарілих виразів, які рідко використовуються. Але ми сподіваємося, що молодь не дасть живому української мови канути в небуття, а його зоряний час ще попереду. Нагадаємо вам кілька популярних висловлювань. Швидше за все, ви не раз чули їх в повсякденному житті, бачили в творах українських письменників. Наша мета - заохотити вас вивчати багатогранні цікаві сторони української мови.