Образотворче мистецтво 6 клас

Образотворче мистецтво 6 клас
Існує п'ять видів живопису: станкова, монументальна, декоративна, театрально-декоративна, мініатюрна [1]. До станкового живопису відносять твори, що існують незалежно від місця створення. В основному це картини, створені на мольберті (тобто на верстаті) художника. У станкового живопису переважають роботи, виконані олійними фарбами, але можуть використовуватися і інші барвники (темпера, акрилові фарби і т. Д.). Картини пишуться в основному на полотні, натягнутому на раму або наклеенном на картон. У минулому широко застосовувалися дерев'яні дошки, можуть використовуватися будь-які плоскі матеріали.
Знайомити дітей з сюжетами світового мистецтва можна з Полуторогодовалий віку. Складні сімейні стосунки грецьких богів і основи християнської моралі можуть спершу здатися складними для дитячого сприйняття. Але це не так. Фрески Джотто, наприклад, стануть прекрасними ілюстраціями до євангельських розповідей. У них немає наводить страх натуралізму північного відродження або емоційності бароко, але є по-справжньому дитяча цнотливість, серйозність, а головне - зрозумілість і цікавість.


Образотворче мистецтво 6 клас Железняк

Монументальний живопис виконується безпосередньо на стінах і стелях будинків та інших споруд. У минулому переважала живопис водними фарбами по сирій штукатурці (фреска). В Італії до початку XVI століття по висохлої «чистої фресці» практикувалася прописка деталей темперою. Техніка «чистої фрески» вимагає особливої ​​майстерності від художника, тому застосовувалися і інші технології, наприклад, не така стійка живопис по сухій штукатурці - секко, пізніше розпису виконувалися малоподходящей для монументального живопису олійними фарбами

Автори: С. М. Железняк, О. В. Ламонова
Видавництво: Генеза, Київ
Рік видання діє до: 2014
Кількість сторінок: 192

Изобразительное искусство 6 класс Железняк (Рус.)
Авторы: Железняк С.М., Ламонова О.В.
Издательство: Генеза, Киев
Год издания: 2014
Количество страниц: 176
Язык обучения: Русский
Образотворче мистецтво з моменту його становлення в верхньому палеоліті близько 30 тисячоліть тому неодноразово зазнає глибокі структурні зміни. Початок дописемного періоду - найтривалішого циклу в історії образотворчого мистецтва - зазначено появою знакових, схематичних і миметических (натуралістичних) живописних і скульптурних образів - дописемних форм мистецтва.