Підручник Іспанська мова 6 клас

Підручник Іспанська мова 6 клас
Іспанці дуже люблять слово «красивий». В топі найбільш вживаних слів воно, напевно, в першому десятку, нарівні з приводами і допоміжними дієсловами. В іспанському дуже багато синонімів до слова «красивий». Нижче вони представлені по рівню наростання ступеня краси
В іспанській мові немає ніякого спеціального слова, яке б позначало гучність звуку. Замість «тихіше» і «голосніше» вони використовують «нижче» і «вище». Їм цього вистачає. Та й взагалі, по-іспанськи «говорити вголос» це дослівно «говорити високим голосом», тобто «говорити голосно». Ось вони і намагаються! Разюча відмінність з українською мовою, в якому слово «тихіше» одночасно означає і не шуміти, і не поспішати, і взагалі бути уважним і обережним.
Підручник Іспанська мова 6 клас Редько

Найдавніші писемні пам'ятки іспанської мови відносяться до 10 ст., Хоча на романському мовою на території Іспанії говорили задовго до цього; перший літературний текст (бл. 1140) - Поема про мого Сіда, що стоїть в ряду інших епічних поем, написаних на романських мовах.

Автори: Редько В.Г.
Видавництво: Генеза, Київ
Рік видання діє до: 2014
Мова навчання: Український
Кількість сторінок: 240
Лексичний фонд іспанської мови включає безліч слів, висхідних до латинських словами, зниклим в більшості романських мов, наприклад: comedere> ісп. comer «є», perna (грец.)> ісп. perna «нога», mensa> ісп. mesa «стіл», metus> ісп. miedo «страх», formosus> ісп. hermoso «красивий», fabulari> ісп. hablar «говорити», materia> ісп. madera «деревина», а також багатьох інших. Іспанська мова зазнала на собі сильне арабський вплив, що відбилося у великій кількості запозичених арабських слів, особливо в сфері адміністрації (alcalde, alguacil, aldea), торгівлі (almacén, aranzel, almoneda) і будівництва (albañil, azotea, azulejo, alcantarilla). Сильний вплив на іспанську лексику зробили також італійську та французьку мови.