Німецька мова 6 клас

Німецька мова 6 клас
Німецька мова - це не просто набір граматичних правил і складна лексика. Німецька мова - це ціла динамічна система, це історія багатьох народів, мова мільйонів людей по всьому світу! На ньому кожен день спілкуються представники різних соціальних шарів, ним користуються в побуті і на роботі, з його допомогою пишуть на стінах непрістойщіну і в той же час зізнаються в коханні. Це і є живий німецьку мову, мову Гете і Шиллера. Подібно англійської, французької, арабської та інших, він має неймовірно багато різновидів: національних варіантів, діалектів, соціолектов, регіолектов і так далі. Німецька мова кожного носія унікальний, як унікальний і кожна людина. І хоч як мене діяла на людину соціолізірующая сила суспільства, він по-своєму спотворює граматику, трохи інакше вимовляє слова, а в деяких випадках використовує ті, які можуть бути придумані ним самим. Тому, як не сумно, вивчити німецьку мову (як і будь-який інший) досконально неможливо. Ми обмежимося лише загальними знаннями про німецьку мову і спробуємо їм опанувати на досить хорошому рівні
Дієслово - це найважливіша частина мови в будь-якій мові. Вона може означати як дія («йти», «літати», «грати»), так і стан («спати», «лежати», «перебувати»). У будь-якій мові з дієсловом пов'язана така граматична категорія як час. Деякий дію або стан може відбуватися в часі: в сьогоденні, в минулому або в майбутньому. Адже по-російськи можна сказати: «я граю зараз», «я грав вчора» і «я буду грати завтра». Ці три тимчасові осі майже завжди присутні в нашій мові


Підручник Німецька мова 6 клас Горбач

Німеччина, Швейцарія та Австрія є найкрасивішими країнами Європи. Вони славляться своїми визначними пам'ятками, традиціями та чудовою природою. Любителі подорожувати зможуть не тільки насолоджуватися видами, а й вільно спілкуватися з місцевими жителями. Це, безумовно, зробить поїздку набагато яскравіше і комфортніше.

«Якщо ви говорите з людиною мовою, яку він розуміє, ви звертаєтеся до його розуму. Якщо ви говорите з ним на його рідній мові, ви звертаєтеся до його серця »(Нельсон Мандела).

Автори: Горбач Л.В., Трінька Г.Ю.
Видавництво: Генеза, Київ
Рік видання діє до: 2014
Кількість сторінок: 200

Підручник Німецька мова 6 клас Сотникова 2 рік
Автори: Сотникова С.І., Білоусова Т.Ф.
Видавництво: Ранок, Харків
Рік видання діє до: 2014
Кількість сторінок: 192

Німецька мова 6 клас Сидоренко
Автори: Сидоренко М.М., Палій О.А.
Видавництво: Грамота, Київ
Рік видання діє до: 2014
Кількість сторінок: 240
Німеччина вважається країною поетів і мислителів: І.В. Гете, Т. Манн, Ф. Кафка, Г. Гессе - це всього лише кілька авторів, чиї твори є всесвітньо відомими. 10 Нобелівських премій з літератури були вручені німецьким, австрійським і шведським авторам. Світ класичної музики немислимий без імен Моцарта, Баха, Бетховена, Штрауса і Вагнера. Відень залишається і сьогодні міжнародним центром музики. Починаючи з величної архітектури середніх віків до авангардного напрямку баухаус, з дерев'яних гравюр Дюрера до шедеврів експресіонізму Нольде, Кірхнера, Кокошко був внесений величезний внесок в розвиток світового мистецтва і архітектури.