Природознавство 6 клас

Природознавство 6 клас
Природознавство - сукупність знань про природні об'єкти, явища і процеси. Природознавство виникло до утворення окремих природних наук. Воно активно розвивалося в XVII-XIX століттях. Вчених, що займалися природознавством або накопиченням первинних знань про природу, називали натуралістами.
Природознавство з'явилося більше 3000 років тому. Тоді не було поділу на фізику, хімію, біологію, географію та астрономію. Науками займалися філософи. З розвитком торгівлі і мореплавання почалося розвиток географії, а також астрономії, необхідної для навігації, а з розвитком техніки - розвиток фізики, хімії.
Природознавство 6 клас Ільченко

У період пізнього середньовіччя (XIV-XV століття) поступово здійснюється перегляд основних уявлень античної природничо-наукової картини світу і складаються передумови для створення нового природознавства, нової фізики, нової астрономії, виникнення наукової біології. Такий перегляд базується, з одного боку, на посилення критичного ставлення до арістотелізму, а з іншого боку, на труднощі у вирішенні тих протиріч, з якими зіткнулася схоластика в логічній, раціональної інтерпретації основних релігійних положень і догматів.

Авторы:Ільченко В.Р., Гуз К.Ж., Рибалко Л.М.
Издательство:Генеза, Киев
Год издания:2006
Количество страниц:159

Природоведение 6 класc Ильченко
Автори: В. Р. Ільченко, К. Ж. Гуз, Л. Н. Рибалко
Видавництво: Довкілля-К, Полтава
Рік видання: 2006
Мова навчання: Російська

Природоведение 5 класc Ярошенко 2018 (Рус.)
Автори: О. Ярошенко
Видавництво: Генеза, Київ
Рік видання: 2006
Кількість сторінок: 160


Вправи і домашні завдання по Природознавству для шостого класу

man.jpg
Людина - частина живої природи
nat7.jpg
Як людина сприймає навколишній світ
nat12.jpg
Надійний захист організму - шкіра
погода2.jpg
Зміни в природі восени
stars.jpg
Зірки і сузір'я
лиса.jpg
Різноманітність тварин
Ланцюги харчування

Умова завдання:

X
Отримай за кожну правильну відповідь1 бал

Доповни речення  
До внутрішніх органів людини відносяться  
(кілька варіантів відповіді):

печінку
голова
ноги
змінює світ
спинний мозок
серце
Органи, які узгоджено виконують спільну працю, утворюють.

Зміни у природі, спричинені діяльністю людини. У часи, коли людина повністю залежала від природи, вона брала від неї стільки, скільки їй було потрібно для прожиття. З розвитком господарства відбулося багато змін, які позначилися на природному середовищі. На великих територіях вирубали ліси. Осушення боліт спричинило опустелювання земель (мал. 158). Великі площі зайняли міста з промисловими підприємствами. У різних напрямках пролягли шляхи з асфальту та бетону. Потужні машини змінюють земну поверхню, видобуваючи корисні копалини. Для своїх потреб люди виплавляють метали, виготовляють різноманітні побутові прилади, будівельні матеріали, пластмаси, тканини, продукти харчування. Усе це змінює екосистеми і потребує величезних витрат природної сировини, води та повітря. Натомість у довкілля потрапляє велика кількість шкідливих для живої і неживої природи речовин.

Умова завдання:

X
Отримай за кожну правильну відповідь1 бал

 


Вкажи назви органів, які позначені на малюнку цифрами 2, 5 і 6.  


2 -
5 -
6 -