Учителя

❗ Ця веб сторінка переведена машинним перекладом, можливі неточності. Запропонувати виправлення

Ми залежимо від вас!

Дорогі батьки, вчителі і учні, на сайті 10ex.org, по дуже багатьох предметів створені допоміжні уроки з різних тем, якими можна користуватися, як додатковий, допоміжний навчальний матеріал для проведення уроків та самостійного обученія шкільних програм. 10ex.org старанно працює над тим, щоб допоміжного матеріалу було більше і звичайно, в цьому плані сподіваємося на вашу допомогу. Ми запрошуємо Вас взяти участь у програмі "Поділися знаннями". Ваша участь і досвід неоціненні. Будь ласка заповніть заявку і отримаєте доступ до розділу з розміщення відеофайлів і тестових завдань.

Приклад уроку

Кожен день, збираючись до школи, ви кладете в свій портфель багато різних речей, без яких не можна обійтися на уроках. Ось чому він такий важкий. На цьому уроці ми будемо вивчати назву цих речей.
Інструкція по створенню (відео, аудіо) уроку

Практика Англійського для вчителів англійської


Відео конференція для вчителів англійської мови

Шановні вчителі та репетитори англійської мови.

Спеціально для вас ми створили розділ, в якому Ви можете зв'язатися зі своїми колегами для обговорення своїх професійних питань, а так само поучаствовать в відео конференціях виключно для практики розмовної англійської. Конференції носять вільний, (непрофесійний характер), головна ціль яких - ПРАКТИКА РОЗМОВИ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
Перейти

Поділися знаннями

Share what you know!

Мета програми: поліпшити рівень сприйняття шкільних уроків і домашніх завдань при класному і самостійному вивченні шкільних предметівУчитель

Є чим поділитися?


Якщо Ви Учитель, Репетитор , Батько, що володіє знаннями певного шкільного предмета або навіть Учень, класом старше, приєднуйтесь до програми "Поділися знаннями"

Батько


Учень

Для всіх, хто бере участь в програмі - це додаткова платформа спілкування а, для професійних вчителів і репетиторів це унікальний майданчик розширити свою аудиторію. Уявіть ваш урок доступний багатьом тисячам тих, хто вивчає предмет, причому доступність ця для учнів усіх регіонів, міст, шкіл, в будь-який час з будь-якого девайса. Очевидна користь для тих, хто вивчає предмет - очевидна вигода, для тих, хто викладає. (Після закінчення часу, урок (і) може приносити фінансову винагороду)


Вся принадність для вас в тому, що - сьогодні ви розмістили один зі своїх відео-уроків на майданчику 10ex.org, через 5 років, цей урок все-ще затребуваний і приносить значну користь і вам і учням.


Не хвилюйтеся, якщо ви ніколи не робили відео зйомок. Спробуйте зробити запис, використовуючи звичайний смартфон. Наші фахівці доопрацюють ваше відео і розмістять в відповідний розділ. Оригінальність і креативність вітається.

Приклад: подивіться завдання уроку математики для 3 класу від учня 6 класу Тимура Чариева ПодивитисяУмови:

 1. Урок - це може бути, повноцінний урок, завдання, контрольне вправу, тест, познвательная стаття і т.д. на будь-який предмет, для будь-якого класу.
 2. Урок може створити і опублікувати будь-яка людина, який вважає, що йому є чому навчити або підказати.
 3. Це може бути Відео, Аудіо, Текст
 4. Ви можете створити свою групу і опублікувати "зараз" свій "урок" в своїй групі або призначити день і час публікації і опублікувати в "групі" або "для всіх"
 5. Ваші "уроки" на порталі 10ех.org можуть бути видимими або гібрднимі (Напр. Для групи свого класу видимі (домашні завдання), для інших не видимі. Ви самі контролюєте ці факти). Платний варіант можливий за умови, якщо у вас вже є, принаймні три, або більше, видимих ​​для всіх відео уроків, розміщених на порталі 10ex.org

  Все, або багато ваших відео-уроків, згодом потрапляють на наш основний канал в ютубі, з максимальним просуванням Вас і ваших уроків. (В цьому випадку, якщо канал отримує дохід за участю ваших фільмів, ви напевне отримуєте пайову винагороду, навіть якщо ці фільми на 10ех безкоштовні)
 6. Уроки, тести, завдання або статті повинні грунтуватися на шкільних програмах для відповідних тем і класів. Врахуйте, ми допомагаємо вчителям, батькам, які займаються з дітьми та учням краще засвоїти тему або урок при самостійному вивченні предмета.
 7. Уроки не повинні мати перекручених фактів або кардинальних невідповідностей з існуючими підручниками з предметів
 8. Уроки повинні бути максимально зрозумілими і цікавимиХочете брати участь в програмі "Поділися знаннями"?


 • Напишіть нам або Заповніть заявку та отримаєте доступ до розділу з розміщення відео файлів і текстових завдань.
 • Будь ласка вкажіть в email - свої ім'я, прізвище, по батькові, місто і статус (Наприклад: "Учитель")
 • З яких предметів і класів ваш інтерес.
Наші фахівці обов'язково зв'яжуться з вами з докладними інструкціями